loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Recomedic, wiodący producent części do wózków inwalidzkich i sprzętu rehabilitacyjnego, do końca pierwszego kwartału br. wdroży w całości oparty o chmurę system ERP firmy RamBase.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Obecny na rynku od ponad 10 lat Recomedic ma szeroką sieć międzynarodowych partnerów i dostawców. Na rynek dostarcza z kolei wysokiej jakości rozwiązania przemysłowe, które spełniają wymagania zastosowań niszowych. Jego produkty eksportowane są do 33 krajów w Europie, Australii, Azji i Afryce.

RamBase ERP Cloud dedykowany jest właśnie firmom przemysłowym, również o mocno zindywidualizowanych potrzebach. System został stworzony na potrzeby własne norweskiego koncernu przemysłowego Hatteland, który, pod marką RamBase, obecnie oferuje swoje rozwiązanie również innym firmom przemysłowym.

Nasz dotychczasowy system był przeznaczony dla firm handlowych, a z roku na rok realizujemy coraz bardziej zaawansowane projekty, które wymagają planowania produkcji, zarządzania rozbudowanymi listami BOM i stanami magazynowymi. Wybraliśmy innowacyjne, oparte na chmurze, oprogramowanie ERP RamBase firmy Hatteland w nadziei, że uda nam się efektywnie zarządzać zasobami naszego przedsiębiorstwa i rozwijać naszą działalność. Dostępne rozwiązania systemu RamBase są ogromne i jesteśmy pewni, że nasz dynamiczny rozwój nie zostanie zahamowany przez niewystarczające możliwości systemu ERP – mówi Damian Mącznik, prezes Recomedic.


Zadaniem systemu RamBase ERP wdrażanego w Recomedic będzie wsparcie procesów w obszarach produkcji, sprzedaży, zakupów, magazynowania, a także zarządzania finansami.

Za wdrożenie systemu w Recomedic odpowiada IT Vision, partner RamBase w Polsce.

Recomedic to nowoczesna organizacja zarządzana przez ludzi, którzy imponują dbałością o klientów i najwyższą jakość produktów. Dostarczane przez nas rozwiązanie stanie się narzędziem wspierającym dalszy rozwój firmy w Polsce i na świecie – mówi Paweł Prymakowski, CEO w IT Vision.


Polskich wdrożeniowców wspomagają norwescy autorzy rozwiązania, a prace koordynuje zespół firmy GROWmatica, wspierającej sprzedaż systemu RamBase w Polsce, który planuje zakończenie wdrożenia w ciągu trzech miesięcy, do końca marca br.

RamBase ERP Cloud prócz krótszego o około 75 proc. czasu wdrożenia niż w przypadku wdrożeń systemów ERP o podobnej skali, charakteryzuje też przewidywalny, policzalny w czasie i znacznie niższy (średnio o 77 proc.) całkowity koszt własności systemu (TCO) w porównaniu do rozwiązań „On-Premise”. Te argumenty pozwoliły nam przekonać zarząd Recomedic, że wdrożenie naszej platformy to optymalny i racjonalny krok w obszarze rozwoju biznesu firmy w Polsce i za granicą – podsumowuje Jakub Polkowski z GROWmatica.


Źródło: IT Vision

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top