loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

IFSIFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował, że Simonds International, najstarszy producent narzędzi tnących w Ameryce Północnej, wdroży system ERP IFS Applications™ w chmurze do obsługi swojej działalności operacyjnej w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Projekt pozwoli firmie Simonds zwiększyć dokładność prognozowania oraz planowania zapasów bezpieczeństwa, zapewnić większą przejrzystość marż w rozbiciu na poszczególne produkty oraz obsługiwać procesy logistyczne w wielu lokalizacjach. Rozwiązanie chmurowe IFS pomoże przedsiębiorstwu zmniejszyć złożoność przez wyeliminowanie konieczności stosowania systemów dodatkowych, jak również modernizację procesów tak, by w mniejszym stopniu zależały od wiedzy poszczególnych pracowników.

W ostatniej fazie oceny IFS pokonał firmę Infor, z której rozwiązań dotychczas korzystał Simonds, oraz firmę Epicor.

Było dla nas jasne, że IFS rozumie potrzeby naszego złożonego środowiska produkcji i będzie w stanie w ramach jednej platformy spełnić, a nawet przewyższyć, nasze oczekiwania, którym nie sprostało wiele odrębnych systemów dotychczas przez nas używanych” — powiedział Henry Botticello, dyrektor ds. finansowych Simonds International.„Ponadto potrzebowaliśmy międzynarodowej, skalowalnej platformy technologicznej, która zapewniałaby jednolitą widoczność wszystkich ośrodków w celu usprawnienia obsługi klienta. Ergonomia i komfort użytkowania systemu IFS pomogą nam również przyciągnąć i utrzymać utalentowanych pracowników.


Klienci tacy jak Simonds nigdy nie bali się podejmować wyzwań” — powiedziała Cindy Jaudon, prezes IFS na region obu Ameryk. „Gdy zdaliśmy sobie sprawę z tego, że nie będziemy w stanie zorganizować naszych warsztatów stacjonarnie, wspólnie znaleźliśmy sposób, by szybko dostosować nasze plany. Dzięki temu mogliśmy przeprowadzić wartościowe sesje, które pozwoliły IFS zrozumieć rzeczywiste wyzwania biznesowe i wskazać obszary, w których należało zapewnić wymierne korzyści. Nasze podejście umożliwiło nam również zaproponowanie najlepszego możliwego modelu wdrożenia nowego zestawu rozwiązań.


Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top