loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

I-PCCInfor poinformował o podjęciu przez firmę De Menken Keuken decyzji o wyborze systemu Infor M3 do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP). Celem wdrożenia ma być ułatwienie rozwoju przedsiębiorstwa, wzrost efektywności i zapewnienie ciągłości biznesowej. Elastyczne, przyszłościowe rozwiązanie pozwoli tej holenderskiej firmie rozszerzyć mechanizmy zarządzania jakością i kontroli, usprawnić zarządzanie magazynem, produkcją i dystrybucją, a także zwiększyć widoczność łańcucha dostaw.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
De Menken Keuken to rodzinne przedsiębiorstwo dysponujące bogatą ofertą sałatek, sosów i produktów mięsnych przeznaczonych dla odbiorców z sektorów handlu detalicznego, usług gastronomicznych i hotelarskich. Produkty te są sprzedawane głównie pod własnymi markami. W ofercie znajduje się m.in. marka Saladespecialiteiten sprzedawana przez sieć supermarketów Albert Heijn, carpaccio marki de Vleeschmeesters oraz różne pasty na bazie oliwek i kaparów (tapenady) i humusu.

Poprzednio stosowane oprogramowanie ERP było rozwiązaniem przestarzałym i kończył się okres jego wsparcia, dlatego holenderski producent żywności poszukiwał nowego systemu. W wyniku porównania ofert trzech dostawców okazało się, że system Infor idealnie spełnia zdefiniowane wymagania. Hilbert Klop, dyrektor ds. finansowych firmy De Menken Keuken, stwierdził:

Firmy Infor i Infor Alfa-Beta dobrze znają naszą branżę, a my mamy zaufanie do jakości ich rozwiązania ERP i jego funkcjonalności, dlatego wybór systemu Infor był dla De Menken Keuken zupełnie naturalną decyzją. Dostawca rozumie nasze potrzeby i cele, a aplikacja w idealny sposób ułatwia ich realizację.


Dzięki standaryzacji Infor M3 firma De Menken Keuken może przeprowadzić migrację z obecnego rozwiązania opartego na systemie IBM AS/400 do nowoczesnego, innowacyjnego, branżowego środowiska, które pozwoli zmierzyć się z nowymi wyzwaniami, ułatwi kontrolę kosztów, pozwoli ograniczyć liczbę zadań wykonywanych ręcznie i zwiększy efektywność działania.

Cieszymy się, że firma De Menken Keuken uzyskała solidny fundament, dzięki któremu będzie mogła zrealizować zakładane cele i stać się czołowym dostawcą w branży produktów z własną marką, zwłaszcza że koszty i poziom innowacyjności mają na tym rynku kluczowe znaczenie” — powiedział Kees van den Houten, dyrektor regionalny firmy Infor na kraje Beneluksu. „System Infor M3 zawiera zaawansowane funkcje specyficzne dla branży spożywczej, umożliwiające rozwój firmy i optymalizację metod działania oraz ułatwiające uzyskanie nowych źródeł przychodów.


Firma De Menken Keuken rozważa także zakup rozwiązania Infor do zarządzania cyklem życia produktów (PLM).

Źródło: www.i-pcc.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top