loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

sbiznes logoStal Impex to firma specjalizująca się w wytwarzaniu wysoko przetworzonych wyrobów stalowych w postaci kształtowników – rur i profili zamkniętych oraz otwartych, tuneli foliowych (profesjonalnych i hobbystycznych), namiotów garażowych oraz bram i ogrodzeń wykonanych metodą bezspawową.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Siedziba spółki mieści się w Krośnie (województwo podkarpackie), a zakład produkcyjny w Gorlicach (województwo małopolskie). Stal Impex Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1997 roku. Początkowo Spółka zajmowała się importem rur i profili. Siedziba Spółki mieści się w Krośnie (województwo podkarpackie), a zakład produkcyjny w Gorlicach (województwo małopolskie). Firma oferujemy szeroką gamę produktów wysokiej jakości. Odbiorcami naszych wyrobów są zarówno firmy polskie jak i zagraniczne.

Po wnikliwej analizie systemów informatycznych dostępnych na rynku wybraliśmy system sBiznes ® w obszarze PERSONEL i patrząc z perspektywy czasu był to optymalny wybór dla naszej firmy. System sBiznes ® spełnia nasze oczekiwania a jego intuicyjność pozwoliła nam wdrożyć w stosunkowo krótkim czasie podstawowe funkcje w danym obszarze. Konsultacji na bieżąco reagują na nasze uwagi i sugestie. System sBiznes ® ciągle jest rozwijany i już wkrótce może dominować na polskim rynku. Dedykowany jest dla firm, które poszukują rozwiązań na miarę swoich potrzeb i oczekiwań. Ze swej strony polecam to rozwiązanie dla wszystkich poszukujących niezawodne systemy informatyczne w przystępnej cenie - Irena Wojtaniec, Pełnomocnik Zarządu Stal Impex Sp. z o.o.


Bardzo ważnym a być może i najważniejszym czynnikiem rozwoju systemu sBiznes ® jest ciągłe wsłuchiwanie się w potrzeby rynkowe. Jako firma zawsze szybko reagujemy na oczekiwania naszych klientów oraz na bieżąco analizujemy uwagi i sugestie od naszych partnerów i klientów podkreśla Główny Projektant Systemów Informatycznych Andrzej Maziarz


Źródło: www.sbiznes.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top