loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma Simple SA podpisała kontrakt z Akademią Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku na dostawę i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania. Realizacja umowy o wartości 1.230.000 zł brutto zostanie przeprowadzona do końca czerwca 2022 r. Akademia Wychowania Fizycznego jest następnym klientem, który zdecydował się na poszerzenie współpracy i zakup kolejnego systemu spółki Simple.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Simple SA to firma, z którą współpracowaliśmy w przeszłości przy wdrożeniu Zintegrowanego Systemu Informatycznego Wspomagającego Pracę uczelni. Dlatego – tym bardziej jesteśmy zadowoleni z wygranego przez nich przetargu i informatyzację kolejnych sektorów Akademii. Wdrożenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania pozwoli usprawnić nam m.in. obsługę rekrutacji, funkcjonowanie dziekanatu, archiwum, czy spraw związanych z płatnościami studentów. Dodatkowo rozbudowana zostanie funkcja samoobsługi studenta w ramach Wirtualnej Uczelni oraz ankietowanie studenta i absolwenta. To wpłynie na optymalizację funkcjonowania uczelni oraz zwiększy prestiż wśród potencjalnych kandydatów – mówi prof. Paweł Cięszczyk, rektor Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku.


Realizacja przetargu będzie polegać na dostawie i wdrożeniu Zintegrowanego Systemu Zarządzania AWFiS wraz ze świadczeniem usługi serwisu gwarancyjnego. Dodatkowo specjaliści Simple SA przeszkolą personel uczelni z zaimplementowanego narzędzia oraz będą świadczyć usługi serwisu gwarancyjnego systemu w okresie gwarancji.

Kontynuacja współpracy z AWFiS i wygranie przetargu na wdrożenie systemu SIMPLE.EDU jest kolejnym prestiżowym projektem, który zdobyła spółka Simple. Oferowane przez nas rozwiązanie niezmiennie cieszy się zainteresowaniem oraz spełnia wszystkie kryteria stawiane przez tak wymagających klientów, jakimi są uczelnie wyższe. Cieszymy się, że nasze rozwiązania usprawnią funkcjonowanie Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu. Rozwiązania Simple – dedykowane uczelniom wyższym – stawiają nas niezmiennie w roli lidera na rynku edukacyjnym – mówi Edyta Popławska, Dyrektor Działu Sprzedaży Simple SA.


Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top