loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

ifsNowa infrastruktura cyfrowa obejmuje rozwiązanie IoT, dzięki któremu Awilco Drilling będzie mogło przeprowadzić transformację działalności operacyjnej i uzyskać zakładany wzrost.
 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 


IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował o wybraniu przez firmę Awilco Drilling realizującą prace wydobywcze na Morzu Północnym pakietu IFS Applications™ do obsługi dwu nowych półzanurzalnych platform wiertniczych szóstej generacji przeznaczonych do działania w trudnych warunkach.

Przedsiębiorstwo Awilco Drilling, które zleciło niedawno konstrukcję dwu supernowoczesnych hybrydowych platform wiertniczych i planuje budowę dwu kolejnych obiektów tej samej klasy, pragnie stać się najbardziej zaawansowanym pod względem technologii cyfrowych i najbardziej przyjaznym dla środowiska operatorem prowadzącym prace wiertnicze na Morzu Północnym. v W celu realizacji tego planu firma zdecydowała się podjąć współpracę z IFS ze względu na wieloletnie doświadczenie tego dostawcy w sektorze ropy i gazu potwierdzone udanymi wdrożeniami oraz zaawansowane funkcje branżowe dostępne w pakiecie IFS Applications. Rozwiązanie IFS będzie obsługiwać ponad 500 użytkowników i wspierać najbardziej newralgiczne procesy, w tym remonty, zarządzanie projektami, finanse, zarządzanie łańcuchem dostaw i zamówieniami, zarządzanie dokumentacją i zarządzanie kapitałem ludzkim (HCM). Jednym z elementów rozwiązania jest także IFS Replication, narzędzie do zarządzania synchronizacją między centralą na lądzie i obiektami działającymi na morzu.

Dostępny jest również komponent IFS IoT Business Connector™, który umożliwi firmie Awilco Drilling rejestrowanie i analizowanie danych o poszczególnych zasobach, przesyłanych przez czujniki zainstalowane na platformach. Na każdej z nich znajduje się ogromna liczba czujników dostarczających dane o stanie urządzeń do systemu IFS Applications. Dzięki temu przedsiębiorstwo zgromadzi istotne informacje operacyjne, na podstawie których będzie można podjąć odpowiednie decyzje i wykonać prewencyjne działania serwisowe, a w konsekwencji obniżyć koszty.

Staramy się wypracować efektywną, wydajną i rozbudowaną koncepcję obsługi działania naszych nowych platform typu ECO, a system IFS stanie się jej kluczowym elementem” — powiedział Jens Berge, dyrektor generalny firmy Awilco Drilling. „Po przeprowadzeniu szczegółowej oceny uznaliśmy, że rozwiązanie IFS jest najlepszym systemem ERP dla naszego przedsiębiorstwa. Mamy nadzieję, że w ścisłej współpracy z IFS uda nam się zbudować optymalny system, który pozwoli zrealizować nasze ambitne plany biznesowe”.


Elni Kullmer, dyrektor zarządzająca IFS na kraje skandynawskie, dodała:
Mamy bogate doświadczenie, jeśli chodzi o wsparcie przedsiębiorstw prowadzących prace wydobywcze na morzu. Cieszymy się ogromnie, że nasze rozwiązanie znajdzie miejsce w realizowanej przez firmę Awilco Drilling transformacji. Przedsiębiorstwo zyska pakiet najlepszych na rynku aplikacji i rozwiązań technologicznych, które usprawnią procesy podejmowania decyzji i zwiększą ich skuteczność. Cyfryzacja i automatyzacja mogą w szczególny sposób wpłynąć na wyniki przedsiębiorstw z sektora ropy i gazu, intensywnie korzystających ze swoich zasobów i funkcjonujących w modelu projektowym. IFS oferuje im odpowiednie narzędzia i wiedzę, dzięki którym będą mogły zrealizować swoje plany.

Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top