loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Mercedes-Benz EQ Formula E Team korzysta z platformy SAP HANA i rozwiązania SAP Sports, aby osiągać jak najlepsze wyniki w szóstym sezonie Mistrzostw Formuły E ABB FIA. SAP i Mercedes EQ Formula E wspólnie opracowały i wdrożyły nowe innowacyjne rozwiązania technologiczne wspierające zespół wyścigowy w jego codziennej pracy, dostarczając rozwiązania back-office i inne technologie SAP z bogatego portfolio firmy.


 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 
 
Zespół Mercedes-Benz EQ Formula E Team korzysta z rozwiązań z rodziny SAP S/4HANA, które ułatwią zespołowi przeanalizowanie dużych wolumenów danych i monitorowanie wyników. Ze względu na złożoność, technologię i liczbę części potrzebnych do zbudowania samochodu wyścigowego Formuły E, SAP umożliwia zespołowi całościowe zwiększenie wydajności, począwszy od procesu wyboru dostawcy i nabycia części, a skończywszy na monitorowaniu osiągów bolidów. Zarówno w sporcie motorowym jak i w biznesie czas jest kluczowym czynnikiem. Biznesowa strona wyścigu nie różni się od operacyjnej, a terminy i cykle dostaw mają ogromne znaczenie dla zapewnienia zespołowi optymalnego przygotowania do każdego wyścigu.

Optymalizowanie skuteczności zespołu dzięki SAP Sports One

Zespół wyścigowy Mercedes-Benz startujący w wyścigach Formuły E korzysta również z rozwiązania SAP Sports One. Umożliwia ono klubom i organizacjom sportowym cyfryzację zarządzania wynikami osiąganymi na torze czy boisku, koordynując całe zarządzanie administracją, szkoleniami i zespołami, jak również rozwojem talentów i procedurami medycznymi. W sporcie, takim jak wyścigi Formuły E, gdzie wygrana może zależeć od jednej dziesiątej sekundy, optymalizacja każdego aspektu skuteczności zespołu – w tym sprawności ludzkiej – ma zasadnicze znaczenie.

Podróżowanie po całym świecie i ściganie się z prędkością ponad 280 kilometrów na godzinę jest trudne dla mechaników, inżynierów, analityków danych i kierowców, którzy bez wyjątku muszą być doskonale skoncentrowani. Rozwiązanie SAP Sports One pomaga im monitorować i rozumieć dane dotyczące osiąganych wyników, jak również podejmować na ich podstawie odpowiednie działania. I chodzi tutaj nie tylko o wyniki osiągane przez maszyny, ale i kierujących nimi ludzi.

Jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologii ubieralnej, w tym czujników monitorujących kondycję fizyczną kierowców, które gromadzą szereg danych biometrycznych wyświetlanych na czytelnych dashboardzie. To dopasowane do konkretnego klienta rozwiązanie daje zespołowi lepszy wgląd w stan fizyczny kierowców, analizując brak snu, określając złe samopoczucie po podróży lotniczej i mierząc poziom nawodnienia, przez co zespół może funkcjonować na najwyższych obrotach.

Współpraca ukierunkowana na przyszłość

Firma SAP angażuje się w pomoc zespołowi Mercedes-Benz EQ Formula E Team, łącząc tradycyjny marketing i partnerstwo technologiczne. Zapewnia dostęp do swoich nowatorskich rozwiązań, a jej logo jest umieszczone na pojazdach i odzieży kierowców.

W SAP jesteśmy podekscytowani debiutem zespołu Mercedes-Benz EQ Formula E Team i jesteśmy dumni, że możemy być integralną częścią zespołu w charakterze jej oficjalnego partnera biznesowego ds. wyników. Mercedes-Benz i SAP są zaufanymi partnerami biznesowymi od wielu lat, a obie firmy napędza filozofia innowacyjnych rozwiązań motoryzacyjnych i zaawansowanej technologii. - Michael Kleinemeier, członek zarządu SAP SE, SAP Digital Business Services


Nasza współpraca łączy w sobie tradycyjną wartość naszej marki z wykorzystaniem innowacyjnych technologii, które w istotny sposób przyczynią się do osiągnięcia przez nasz zespół jak najlepszych wyników na torze.- Toto Wolff, dyrektor Mercedes-Benz Motorsport


SAP i zespół Mercedes-Benz EQ Formula E zamierzają w przyszłości wspólnie pracować nad rozwojem rozwiązań budujących jak najlepsze doświadczenie fanów zespołu. Zespół Mercedes-Benz EQ Formula E, jako zupełnie nowy zespół w Formule E, intensywnie rozbudowuje grono swoich kibiców. W ramach partnerstwa, SAP będzie współpracował z zespołem w celu lepszego zrozumienia potrzeb fanów motosportu, w tym ich zainteresowań, pragnień i dotychczasowych doświadczeń.

Źródło: www.sap.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top