loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

ifsIFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował, że firma Barnhardt Manufacturing Company, czołowy producent włókien naturalnych i spienionych tworzyw sztucznych, podjęła decyzję o wdrożeniu pakietu IFS Applications™ 10 jako centralnego systemu zapisu informacji przeznaczonego do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP).

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Barnhardt to prowadzona od czterech pokoleń rodzinna firma, której siedziba znajduje się w Charlotte (Karolina Północna). Przedsiębiorstwo dysponuje ośmioma ośrodkami produkcyjnymi w Stanach Zjednoczonych. Ponieważ bogata oferta produktów obejmuje aż dziewięć marek, przedsiębiorstwo postanowiło skonsolidować swoje środowisko informatyczne składające się z wielu odrębnych systemów, których funkcjonalność nie obejmowała do tej pory wszystkich krytycznych procesów.

W wyniku przetargu, w którym uczestniczyło kilku globalnych dostawców rozwiązań ERP, firma Barnhardt zdecydowała się na wdrożenie oprogramowania IFS Applications ze względu na kompleksowy pakiet oferowanych funkcji i stabilną architekturę udostępniania usług w chmurze opartą na platformie Microsoft Azure. Rozwiązanie IFS zapewni obsługę wszystkich elementów łańcucha wartości, począwszy od produkcji i gospodarki magazynowej, poprzez rozwój produktów i zarządzanie projektami, a skończywszy na finansach, zarządzaniu jakością i obsłudze technicznej.

Szukaliśmy kompleksowego rozwiązania ERP, które pozwoliłoby naszym informatykom uzyskać więcej czasu na realizację inicjatyw strategicznych, a nie tylko zajmować się bieżącym utrzymaniem systemów biznesowych” — powiedział Todd Sain, dyrektor ds. informatyki w Barnhardt Manufacturing Company. „Dzięki systemowi IFS Applications będziemy w stanie przeprowadzić konsolidację kluczowych obszarów, takich jak obsługa finansów związanych z wieloma podmiotami i markami, co pozwoli nam uzyskać zupełnie nowy poziom widoczności i kontroli działania przedsiębiorstwa. Do tego system działa w bezpiecznym środowisku chmurowym całkowicie zarządzanym przez IFSCieszymy się niezmiernie, że niemal trzy czwarte nowych klientów z Ameryki Północnej decyduje się na wdrożenie w chmurze, ponieważ stanowi to potwierdzenie jakości naszej oferty usług zarządzanych. Firma Barnhardt, podobnie jak inne rozwijające się przedsiębiorstwa produkcyjne, będzie mogła osiągnąć wiele korzyści dzięki zaawansowanym funkcjom systemu IFS Applications zaprojektowanym z myślą o obsłudze wielu ośrodków i wielu jednostek organizacyjnych, a jednocześnie zapewniających elastyczność, jeśli chodzi o wybór architektury i metody wdrożenia. Mamy nadzieję, że nasza współpraca z firmą Barnhardt będzie długa i owocna dla obu stron - powiedział Cindy Jaudon, prezes IFS na region obu Ameryk


Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top