loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

ifsRozwiązanie IFS do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) umożliwi cyfrową transformację największego na świecie producenta statków z aluminium i głównego wykonawcy w sektorze obrony.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Austal projektuje, buduje i obsługuje zaawansowane okręty wojenne i statki handlowe dla największych na świecie armatorów.

Firma chce zwiększyć wydajność przez konsolidację danych przechowywanych dotychczas w wielu różnych aplikacjach, udostępnianie informacji w obrębie całego przedsiębiorstwa oraz wykorzystanie zintegrowanej funkcjonalności systemu IFS Applications. Ograniczenie kosztów i zwiększenie przepustowości zaowocują mniejszą liczbą opóźnień i szybszym zapewnianiem korzyści klientom.

Dużą część kosztów projektowych firmy Austal stanowią materiały. Lepsza widoczność procesów zakupowych pozwoli zagregować zapotrzebowanie oraz dostarczać odpowiednie materiały w odpowiednie miejsce i w odpowiednim czasie. Usprawnienie realizacji prac również ma znacznie zwiększyć wydajność pracowników oraz umożliwić Austal jeszcze szybszy rozwój.

Rozwiązanie zostanie wdrożone na w pełni zarządzanej platformie IFS Managed Cloud udostępnianej w środowisku Microsoft Azure. Pozwoli to firmie Austal obniżyć koszty administrowania systemem w porównaniu z dotychczas używanym oprogramowaniem, poszerzać system w miarę rozwoju firmy oraz łatwo wprowadzać aktualizacje w celu skorzystania z regularnie udostępnianych nowych funkcji.

Podejście IFS do tworzenia wartości biznesowej było kluczowym czynnikiem, który zdecydował o wyborze IFS Applications zamiast konkurencyjnych rozwiązań oferowanych przez największych dostawców” — powiedział Patrick Gregg, dyrektor Austal ds. operacyjnych. „IFS współpracował z nami, aby dowiedzieć się, jak definiujemy sukces. Następnie firma pokazała nam, w jaki sposób jej metodyka wdrożenia pozwoli osiągnąć ten sukces przez umożliwienie rozwoju Austal, ograniczenie ryzyka i kosztów oraz stworzenie fundamentów do ciągłego wprowadzania udoskonaleń.


Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z innowacyjną firmą, jaką jest Austal, i dostarczyć jej platformę technologiczną, która pozwoli jej się rozwijać” — powiedział Warren Zietsman, dyrektor zarządzający IFS na Australię i Nową Zelandię. „Udoskonalenia w dziedzinie planowania zasobów, planowania operacyjnego i obsługi klienta sprawią, że Austal będzie liczącym się graczem w globalnych sektorach żeglugi morskiej i obrony.


System IFS Applications będzie obsługiwać siedzibę Austal w Henderson w Australii Zachodniej, w tym zarządzanie przetargami, projektami, projektowaniem, zakupami, realizacją prac, odbiorami i przekazywaniem do użytkowania. Inne obsługiwane funkcje obejmują finanse, łańcuch dostaw, zarządzanie kapitałem ludzkim, zapewnianie jakości oraz zarządzanie ryzykiem i dokumentacją.

Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top