loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

ifsSystem ERP IFS Applications 10 działający w chmurze zastąpi rozproszone środowisko informatyczne firmy Höegh LNG jedną centralną platformą, która zapewni efektywność i zgodność z ustawą Sarbanesa-Oxleya (SOX) oraz umożliwi globalny rozwój przedsiębiorstwa.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował, że firma Höegh LNG, czołowy właściciel i operator nowoczesnych pływających terminali do magazynowania i regazyfikacji skroplonego gazu ziemnego (FSRU), wybrał IFS Applications™ jako swoją główną platformę biznesową.

Höegh LNG to lider branży skroplonego gazu ziemnego (LNG). Firma dysponuje flotą złożoną z dziesięciu terminali FSRU i dwóch gazowców LNG, dzięki której może oferować ten surowiec na globalnym rynku przy ułamku kosztów i czasu niezbędnych do zbudowania lądowego terminala LNG.

Mająca swoją siedzibę w Oslo firma Höegh LNG planuje rozwój swojej działalności oraz zwiększenie floty w przyszłości, w związku z czym potrzebowała zaawansowanego systemu ERP, który zastąpiłby jej dotychczasowe oprogramowanie biznesowe.

Wybór padł na IFS z uwagi na jego doświadczenie branżowe oraz dostosowaną do potrzeb branży funkcjonalność oferowanego rozwiązania, które pozwoli ustandaryzować globalne procesy biznesowe firmy Höegh, zwiększyć efektywność oraz obniżyć koszty. System IFS Applications zostanie wdrożony na platformie IFS Managed Cloud i pomoże firmie Höegh LNG skonsolidować operacje finansowe w wielu krajach oraz zapewnić zgodność z wymaganiami ustawy Sarbanesa-Oxleya (SOX) i standardami rachunkowości GAAP.

IFS jest w stanie zapewnić nam największe korzyści w zakresie standardów i sprawdzonych procedur” — powiedział Sveinung J. S. Støhle, prezes i dyrektor generalny Höegh LNG. „Wchodzimy właśnie w fazę cyfrowej transformacji, w której będziemy wykorzystywać system IFS Applications jako naszą główną platformę umożliwiającą zwiększenie efektywności i podejmowanie świadomych decyzji


Czołowe firmy z globalnego sektora ropy i gazu korzystają z wszechstronnych rozwiązań IFS opartych na wiedzy specjalistycznej i dekadach doświadczenia branżowego. Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić podstawę technologiczną oraz fachowe doradztwo na drodze firmy Höegh LNG do cyfrowej transformacji — dodała Elni Kullmer, dyrektor zarządzająca IFS na kraje skandynawskie.


Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top