loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP IFS Applications 10 zostanie wdrożony w zakładach Cryostar we Francji, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Chinach i Singapurze, w celu zoptymalizowania efektywności jej procesów biznesowych.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Specjalizująca się w zaawansowanych technologiach stosowanymi w branżach gazów medycznych i przemysłowych, czystej energii, LNG (płynny gaz ziemny) i węglowodorów firma Cryostar od ponad pół wieku specjalizuje się w projektowaniu i produkcji urządzeń kriogenicznych.

Po rozważeniu ofert kilku dostawców rozwiązań ERP firma Cryostar wybrała IFS. Samuel Zouaghi, prezes Cryostar, powiedział:
Szczególne wrażenie zrobił na nas profesjonalizm zespołu IFS ds. przedsprzedaży. Innymi cechami wyróżniającymi IFS były też jej kompetencje handlowe i techniczne, zdolność rozwiązania do zaspokojenia naszych potrzeb branżowych i biznesowych, jak również jakość prezentacji i gotowość do spełnienia naszych licznych życzeń.
System IFS Applications™ 10 będzie obsługiwał takie procesy, jak finanse, zarządzanie kapitałem ludzkim, produkcja, zarządzanie projektami, łańcuch dostaw i remonty. Będzie z niego korzystać 645 użytkowników. Początkowo rozwiązanie zostanie wdrożone w zakładach firmy Cryostar we Francji, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Chinach i Singapurze. W fazie drugiej zostanie ono wdrożone w Indiach, Rosji i Brazylii.

Współpraca z IFS oznacza początek głębokiej transformacji naszej firmy. Wierzę, że wdrożenie rozwiązania ERP to początek współpracy z IFS jako partnerem biznesowym, dzięki któremu będziemy w stanie osiągnąć długofalowe korzyści - dodał Samuel Zouaghi.
Z zadowoleniem witamy firmę Cryostar wśród naszych nowych klientów. Umowa ta oznacza początek ważnego dla Cryostar i IFS projektu i jest efektem naszego zaangażowania i podejścia do klienta opartego na wzajemności. Zawsze ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby ułatwić im przejście transformacji cyfrowej. To wotum zaufania ze strony dynamicznie rozwijającej się firmy jest kolejnym dowodem na skuteczność naszego podejścia - zakończył Amor Bekrar, dyrektor IFS we Francji


Źródło: www.ifs.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top