loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Dostarczenie, wdrożenie i utrzymanie Zintegrowanego Systemu Informatycznego klasy ERP SIMPLE.EDU to przedmiot kontraktu Simple SA, który spółka zawarła w wyniku postępowania przetargowego w piątek 19 lipca z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu. Wartość kontraktu to 5,53 mln zł brutto. Termin zakończenia wdrożenia przewidziano na 31 października 2021 r.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu od wielu lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach najbardziej prestiżowych polskich uczelni. To uczelnia spełniająca najwyższe standardy jakości kształcenia. Cieszymy się, że od tej chwili w utrzymaniu wysokiej jakości usług świadczonych przez UE pomagać będzie oprogramowanie Simple SA. Jesteśmy dumni, że korzyści płynące z wdrożenia naszego systemu zostały dostrzeżone, a nasza oferta wybrana spośród ofert konkurencyjnych. SIMPLE.EDU to zwiększenie efektywności uczelni, bieżąca kontrola kosztów, lepsza komunikacja ze studentami i usprawniony obieg dokumentów. Mamy nadzieję, że dzięki naszym rozwiązaniom przyczynimy się do rozwoju tej uczelni i do jej dalszych sukcesów – komentuje Rafał Wnorowski, Prezes Zarządu Simple SA.


Kontrakt z tegorocznym zwycięzcą rankingu uczelni ekonomicznych „Perspektywy”, Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu to dla nas wielkie wyróżnienie, kolejne wyzwanie i nowe, ciekawe doświadczenie w branży edukacyjnej. Kolejny raz potwierdza się, że system SIMPLE.EDU to najbardziej kompleksowe i spełniające najwyższe wymagania oprogramowanie dla uczelni. Dołożymy wszelkich starań, by proces wdrożenia przebiegał sprawnie, a Uniwersytet Ekonomiczny w możliwie najkrótszym czasie zaczął korzystać z zalet naszego systemu – dodaje Daniel Fryga, Wiceprezes Zarządu Simple SA.

Zakres wdrażanego Systemu będzie obejmował następujące moduły: Finanse i Księgowość, Logistyka, Majątek Trwały, Kadry i Płace, Budżetowanie, Zarządzanie Projektami, Elektroniczny Obieg Dokumentów.

Uruchomienie systemu informatycznego ma przyczynić się do poprawy funkcjonowania Uczelni w różnych obszarach administracyjnych poprzez wsparcie procesów finansowo-księgowych i kadrowo-płacowych, usprawnienie przepływu informacji oraz ograniczenie dokumentacji papierowej w ramach modułu elektronicznego obiegu dokumentów. Ważną rolą nowego systemu będzie udostępnianie bieżącej wiarygodnej informacji zarządczej, wspierającej podejmowanie decyzji przez Władze Uczelni i obowiązkowej ze względu na zewnętrzne wymogi sprawozdawcze. Wdrożenie systemu tej wielkości w czasie poważnych zmian organizacyjnych jest ogromnym wyzwaniem dla Uczelni, ale też szansą, by wraz z tymi zmianami wprowadzić istotne usprawnienia w jej funkcjonowaniu. Prace instalacyjne i wdrożeniowe rozpoczną się jeszcze w lipcu 2019 r. – podsumowuje dr Wojciech Zalewski, Kanclerz UE w Poznaniu.

Podpisanie kontraktu z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu o wartości ponad 5,5 miliona złotych to już kolejny sukces mojego Zespołu w tym roku. Jestem dumna, że zalety rozwiązania Simple.EDU po raz kolejny zostały docenione i usprawni ono pracę Uniwersytetu. Liczymy, że proces wdrożenia przyniesie obu Stronom satysfakcję i nowe doświadczenia, a w przyszłości Uczelnia poszerzy listę naszych klientów referencyjnych – mówi Monika Firlej, Dyrektor Handlowy Simple SA.


Implementacja systemu ERP jest jednym z elementów projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu” POWR.03.05.00 – 00 – Z011/17 współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Źródło: www.simple.com.pl
 
 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top