loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Simple SA i Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce podpisały umowę na wdrożenie indywidualnego rozwiązania informatycznego przygotowanego w oparciu o system SIMPLE.ERP oraz Xprimer.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
ZMPD to kolejny podmiot z branży transportowej, który wybrał współpracę z Simple SA i zdecydował się na wdrożenie nowoczesnych rozwiązań, w tym przypadku - opartych na systemie SIMPLE.ERP i Xprimer. Rdzeniem wszystkich rozwiązań w obszarze Finansowo-Księgowym, Majątku Trwałego oraz Obrotu Towarowego będzie system SIMPLE.ERP, co ważne - będą one dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta.

Projekt, który realizujemy dla Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce, z uwagi na unikalne potrzeby Klienta jest projektem nowatorskim, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę obszar związany z opłatami drogowymi i integracją z partnerami Zrzeszenia. Warto podkreślić, iż jest to pierwszy projekt realizowany dla ZMPD przez Spółkę, dlatego bardzo nas cieszy decyzja Klienta dotycząca przygotowania dedykowanego rozwiązania. – mówi Prezes Simple SA Rafał Wnorowski.


Drugą podstawą rozwiązania jest system Xprimer w zakresie CRM oraz dedykowanych rozwiązań, które obejmują obsługę opłat drogowych pięciu operatorów europejskich w tym via TOLL, rozliczanie zwrotu podatku VAT z zagranicy od członków Zrzeszenia w ramach Wspólnoty Europejskiej oraz poza nią, obszar zarządzania karnetami TIR wraz z integracją z nowoczesną platformą zarządzającą procedurą TIR w Szwajcarii oraz obszar informowania członków stowarzyszenia o zleconych usługach i zadaniach w ramach dedykowanego portalu B2B.

Zwiększająca się liczba aktywnych klientów, prawdopodobieństwo gwałtownego wzrostu liczby wydawanych karnetów TIR w związku z opuszczeniem przez Wielką Brytanię Unii Europejskiej i plany dynamicznego rozwoju, to tylko niektóre z wyzwań, jakie stoją przed Zrzeszeniem Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce. By im sprostać Zrzeszenie szukało dostawcy usług, który sprosta temu wyzwaniu. Wśród wielu ofert Zrzeszenie wybrało spółkę Simple SA, z którą podpisaliśmy kontrakt o wartości niemal 1 250 000 zł netto – mówi Wiesław Starostka, Dyrektor Generalny ZMPD.


Dzisiaj mamy niemal 1000 klientów pośrednictwa w uiszczaniu opłat drogowych w kraju i przede wszystkim za granicą, w takich krajach jak Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania i Portugalia czy Austria, usługę zwrotu podatku VAT dla przewoźników świadczymy dla ok. 500 aktywnych Klientów, jeśli do tego dołączymy przykładowo – liczbę rocznie wydawanych karnetów TIR, łatwo sobie wyobrazić, z jaką ilością danych mamy do czynienia – dodaje Wiesław Starostka.


Zakres umowy pomiędzy Simple SA i ZMPD obejmuje również szkolenia użytkowników, wprowadzające w eksploatację systemu oraz sprawowanie opieki serwisowej nad wdrożonym oprogramowaniem.

Nasze doświadczenie i wykwalifikowani pracownicy w połączeniu z kompleksowością systemów są gwarantem wysokiej jakości naszych usług. Jestem przekonany, że proces wdrożenia zintegrowanego systemu przebiegnie zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. - komentuje Daniel Fryga, Wiceprezes Zarządu SIMPLE.


Zakończenie wdrożenia przewidziane jest na połowę 2020 roku.

ZMPD jest największym polskim stowarzyszeniem w branży transportu drogowego. Skupia około 4 000 przewoźników zajmujących się międzynarodowym transportem drogowym. Do przewoźników zrzeszonych w ZMPD należy większość spośród niemal 235 000 pojazdów, które obecnie tworzą polską flotę przewozów międzynarodowych.

Podstawowym celem Zrzeszenia jest udzielanie pomocy i przekazywanie informacji członkom ZMPD w sprawach dotyczących działalności przewozowej oraz reprezentowanie ich interesów wobec organów państwowych, organizacji krajowych i międzynarodowych.

Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top