loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

enova365 nowe logoWiele firm, które obecnie funkcjonuje na polskim rynku powstało w latach 90. Obecny pęd technologiczny to dla nich wyzwanie, w sprostaniu którego może pomóc dobrze skonfigurowany system ERP (Enterpise resource planning). Oprogramowanie pomoże w szybkim analizowaniu procesów, które dzieją się w przedsiębiorstwie, pozwoli na usprawnienie przepływu dokumentów oraz pracy poszczególnych działów. Co więcej, dla wygody oraz w celu zwiększenia bezpieczeństwa z systemu ERP można korzystać w formie usługi SaaS dostępnej online w chmurze.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Średnie i duże firmy muszą szybko reagować na zmieniające się otoczenie biznesowe. Dotyczy to nie tylko działań ze strony konkurencji ale także oczekiwań Klientów, które są coraz większe. Jeżeli chcą się utrzymać na rynku, powinny także dostosować swoją infrastrukturę IT. Podpowiadamy i wyjaśniamy najważniejsze aspekty związane z ERP, chmurą oraz usługą SaaS.

Obowiązkowy system ERP

Oprogramowanie wspierające pracę firm jest doceniane przez przedsiębiorstwa z różnych branż. Wszystko dlatego, że Klienci oczekują informacji na już, przełożeni chcą mieć wgląd do danych ogólnofirmowych pracując z dowolnego miejsca, a pracownicy w szybki sposób załatwić tak zwaną „papierkową robotę”. Wykorzystując system ERP jako centralne repozytorium danych, skupiając się na bezpieczeństwie danych i podchodząc świadomie do ogromnej różnorodności wykorzystywanych przez użytkowników urządzeń, organizacje są w stanie z góry zredukować techniczne problemy związane z administrowaniem i zapewnić spójność dostępu do danych, utrzymując jednocześnie niskie koszty. Jednym z polecanych przez nas systemów jest enova365, polskiego producenta - spółki Soneta.

SaaS

Przechowywanie najważniejszych firmowych danych w chmurze to już standard. Inwestując w sprawdzoną infrastrukturę mamy pewność, że dane są bezpieczne i nawet w razie awarii z łatwością je odzyskamy. Software as a Service czyli w skrócie SaaS to usługa, w ramach której użytkownik może korzystać z oprogramowania uruchomionego w chmurze, w przypadku firmy Soneta, ich oprogramowanie enova365 jest uruchomione w chmurze Microsoft Azure. SaaS zapewnia dostęp do najnowszych technologii informatycznych bez konieczności ponoszenia dużych wydatków związanych z zakupem i utrzymaniem infrastruktury informatycznej (np. serwery). Ile to kosztuje? Opłata (abonament) obejmuje koszt wynajmu licencji systemu enova365 oraz wirtualnej infrastruktury (wraz ze wszelkimi jej komponentami), na której oprogramowanie jest zainstalowane.

Dlaczego warto zainwestować w SaaS?

Wyobraź sobie sytuację, że prowadzisz firmę handlową z oddziałami w wielu lokalizacjach, gdzie serwer przechowujący wszystkie dane Klientów i informacje dotyczące ich zamówień znajduje się w siedzibie centrali. Pech chciał, że w tym rejonie nastąpiła przerwa w dostawie lub po prostu awaria prądu. Co się stanie? Niestety oddziału pomimo braku awarii u nich nie mają dostępu do danych przechowywanych w centrali, nie mogą sprawdzić statusu ich zamówień, stanów magazynowych, udzielić informacji Klientom nic…

Jak się zabezpieczyć?

Korzystając z usługi enova365 SaaS, masz tę przewagę, że każdy uprawniony pracownik może dostać się do potrzebnych informacji niezależnie od miejsca, w którym właśnie przebywa i sprzętu do jakiego ma dostęp.

Dowiedz się więcej o zaletach usługi enova365 SaaS  https://www.biznestrendy.eu/biznes/5-zalet-archiwizatora-azure/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top