loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Hyundai Nishat Motor (Private) Limited liczy, że IFS pomoże zwiększyć wydajność i zapewnić doskonałość operacyjną w całym dystrybucyjnym łańcuchu wartości, w tym również we franczyzach i u zewnętrznych dystrybutorów.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Hyundai Nishat Motor (Private) Limited wdroży system IFS Applications™ 10 wyposażony w wydajne, bazujące na najlepszych praktykach funkcjonalności dostosowane do potrzeb branży motoryzacyjnej.

Aby wesprzeć personel oraz długoterminową wizję firmy, zmierzającą do osiągnięcia pozycji najbardziej cenionej marki motoryzacyjnej w Pakistanie, dla Hyundai Nishat Motors niezbędne było wdrożenie nowoczesnej i kompleksowej platformy biznesowej.

Firma wybrała system IFS Applications ze względu na rozbudowane możliwości rozwiązania w zakresie zarządzania działaniami dealerów, w tym sprzedażą, serwisem, częściami zamiennymi i CRM – wszystko to ściśle zintegrowane z obszarem produkcji, łańcuchem dostaw i finansami.

Rozwiązanie branżowe IFS wesprze firmę Hyundai Nishat Motors również w zakresie utrzymania optymalnych stanów magazynów, prowadzenia ewidencji wykonanych napraw i usług serwisowych, powiadamiania klientów o przyszłych usługach, harmonogramowania i alokacji zasobów warsztatowych, a także analizy danych handlowych związanych z potencjalnymi kontraktami, personelem sprzedażowym, regionami, modelami i preferencjami klientów.
Jesteśmy zadowoleni, że możemy współpracować z taką organizacją jak IFS, która może poszczycić się osiągnięciami w obszarze wsparcia przedsiębiorstw w wysoce specjalistycznej branży motoryzacyjnej” – powiedział Hassan Mansha, dyrektor generalny Hyundai Nishat Motors (Private) Limited.
Wdrożenie IFS Applications 10 w punktach sprzedaży Hyundai Nishat Motors oraz franczyzowych spółek zostanie zrealizowane z pomocą partnera biznesowego IFS – firmy Millat.
To czwarta już sprzedaż/implementacja oprogramowania IFS w Pakistanie w okresie krótszym niż rok przeprowadzona przez zespół Millat IFS Business, z czego jesteśmy dumni. Jesteśmy pewni, że dzięki połączeniu funkcjonalnych i technologicznych możliwości systemu IFS Applications 10 z potencjałem naszego zespołu w zakresie świadczenia usług spełnimy surowe wymagania biznesowe i operacyjne postawione przez klienta” – dodał S M Irafn Aqueel, dyrektor generalny Millat Tractors (Private) Limited.
Shiraz Lye, dyrektor zarządzający IFS i wiceprezes ds. sprzedaży na Azję Południową dodał:
Nie bez powodu nasze rozwiązanie zostało wdrożone u 14 różnych dystrybutorów części samochodowych z tego regionu. Oferuje ono pełne wsparcie cyklu życia oraz wysoką skalowalność, aby dostosowywać się do wymagań szybko rozwijających się klientów w tym dynamicznym regionie. Jesteśmy dumni, że wspieramy firmę Hyundai Nishat Motor (Private) Limited w realizacji planów rozszerzenia swojego udziału w rynku i jesteśmy przekonani, że IFS Applications jest doskonałym rozwiązaniem, które pomoże firmie osiągnąć jej cele.
Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top