loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Hyundai Nishat Motor (Private) Limited liczy, że IFS pomoże zwiększyć wydajność i zapewnić doskonałość operacyjną w całym dystrybucyjnym łańcuchu wartości, w tym również we franczyzach i u zewnętrznych dystrybutorów.


 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 
 
IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Hyundai Nishat Motor (Private) Limited wdroży system IFS Applications™ 10 wyposażony w wydajne, bazujące na najlepszych praktykach funkcjonalności dostosowane do potrzeb branży motoryzacyjnej.

Aby wesprzeć personel oraz długoterminową wizję firmy, zmierzającą do osiągnięcia pozycji najbardziej cenionej marki motoryzacyjnej w Pakistanie, dla Hyundai Nishat Motors niezbędne było wdrożenie nowoczesnej i kompleksowej platformy biznesowej.

Firma wybrała system IFS Applications ze względu na rozbudowane możliwości rozwiązania w zakresie zarządzania działaniami dealerów, w tym sprzedażą, serwisem, częściami zamiennymi i CRM – wszystko to ściśle zintegrowane z obszarem produkcji, łańcuchem dostaw i finansami.

Rozwiązanie branżowe IFS wesprze firmę Hyundai Nishat Motors również w zakresie utrzymania optymalnych stanów magazynów, prowadzenia ewidencji wykonanych napraw i usług serwisowych, powiadamiania klientów o przyszłych usługach, harmonogramowania i alokacji zasobów warsztatowych, a także analizy danych handlowych związanych z potencjalnymi kontraktami, personelem sprzedażowym, regionami, modelami i preferencjami klientów.
Jesteśmy zadowoleni, że możemy współpracować z taką organizacją jak IFS, która może poszczycić się osiągnięciami w obszarze wsparcia przedsiębiorstw w wysoce specjalistycznej branży motoryzacyjnej” – powiedział Hassan Mansha, dyrektor generalny Hyundai Nishat Motors (Private) Limited.
Wdrożenie IFS Applications 10 w punktach sprzedaży Hyundai Nishat Motors oraz franczyzowych spółek zostanie zrealizowane z pomocą partnera biznesowego IFS – firmy Millat.
To czwarta już sprzedaż/implementacja oprogramowania IFS w Pakistanie w okresie krótszym niż rok przeprowadzona przez zespół Millat IFS Business, z czego jesteśmy dumni. Jesteśmy pewni, że dzięki połączeniu funkcjonalnych i technologicznych możliwości systemu IFS Applications 10 z potencjałem naszego zespołu w zakresie świadczenia usług spełnimy surowe wymagania biznesowe i operacyjne postawione przez klienta” – dodał S M Irafn Aqueel, dyrektor generalny Millat Tractors (Private) Limited.
Shiraz Lye, dyrektor zarządzający IFS i wiceprezes ds. sprzedaży na Azję Południową dodał:
Nie bez powodu nasze rozwiązanie zostało wdrożone u 14 różnych dystrybutorów części samochodowych z tego regionu. Oferuje ono pełne wsparcie cyklu życia oraz wysoką skalowalność, aby dostosowywać się do wymagań szybko rozwijających się klientów w tym dynamicznym regionie. Jesteśmy dumni, że wspieramy firmę Hyundai Nishat Motor (Private) Limited w realizacji planów rozszerzenia swojego udziału w rynku i jesteśmy przekonani, że IFS Applications jest doskonałym rozwiązaniem, które pomoże firmie osiągnąć jej cele.
Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top