loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Maximus wdraża SAP Business One

Firma SAP Polska poinformowała o podpisaniu nowego kontraktu na wdrożenie systemu SAP Business One w firmie EUROPOWER – właściciela Centrum Handlu Hurtowego MAXIMUS w Nadarzynie pod Warszawą. CHH MAXIMUS jest największym tego typu obiektem w Polsce.Celem wdrożenia SAP Business One w CHH MAXIMUS jest zwiększenie wydajności procesów wewnętrznych w firmie w zakresie ewidencji umów najmu wraz ze wszystkimi niezbędnymi danymi do fakturowania, seryjnym generowaniem faktur czynszowych przy wykorzystaniu funkcjonalności dedykowanej dla firm zarządzających nieruchomościami, śledzenie kosztów w podziale na ich rodzaje oraz bieżącej kontroli realizacji budżetów.
 
SAP Business One umożliwi przygotowywanie wielojęzycznych i wielowalutowych raportów finansowych jak również wdrożenie takich funkcjonalności jak: administracja, księgowość, sprzedaż, zakup, partnerzy handlowi, banki, kadry i płace oraz raportowanie.

O wyborze oprogramowania SAP Business One zdecydowały: marka gwarantująca stabilność i jakość produktu, niskie koszty eksploatacji oraz przede wszystkim elastyczność oprogramowania pozwalająca na zarządzanie tak specyficznym biznesem, jakim jest zarządzanie nieruchomościami.

Źródło: www.sap.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top