loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Mlekpol jako pierwszy w polskiej branży mleczarskiej wdroży system SAP

Firmy Siemens Sp. z o.o. (Siemens Business Services) i SAP Polska poinformowały, że Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol z Grajewa, Siemens Sp. z o.o. oraz SAP Polska podpisały umowę na dostawę licencji mySAP Business Suite oraz kompleksowe wdrożenie i serwisowanie systemu ERP. Mlekpol jest liderem w produkcji mleka UHT i znanym na polskim rynku mleczarskim producentem takich marek jak: „łaciate”, MILKO i Mazurskie.

Umowę podpisano po dwóch latach przygotowań i negocjacji, a obejmuje ona oprócz dostawy licencji dla 200 użytkowników końcowych, pełne wdrożenie systemu ERP w oparciu o rozwiąznia mySAP Business Suite, konfigurację, opracowanie prototypu systemu, przejęcie danych historycznych, przygotowanie dokumentacji, szkolenie użytkowników końcowych, wsparcie startu produktywnego oraz serwis.

Generalnym Wykonawcą prac wdrożeniowych będzie Siemens Business Services  dostawca rozwiązań i usług informatycznych dla biznesu.

Będzie to pierwsze wdrożenie systemu SAP w polskiej branży mleczarskiej. Na podkreślenie zasługuje fakt, że Mlekpol od lat stawia na najnowocześniejsze technologie. Zdaniem Edmunda Borawskiego, prezesa Spółdzielni „wdrożenie nowoczesnego systemu informatycznego jest istotnym elementem służącym utrzymaniu przez Mlekpol pozycji lidera w branży mleczarskiej. Zdecydowaliśmy się skorzystać z oferty Siemensa, który zaproponował rozwiązanie sprawdzone w wielu przedsiębiorstwach naszej branży na świecie i w Unii Europejskiej.”
Dzięki wdrożeniu systemu SAP Mlekpol będzie miał do dyspozycji najnowocześniejsze narzędzia zarządzania i jestem przekonany, że w ten sposób będzie skutecznie dystansował swoją konkurencję na rynku mleczarskim” – powiedział Grzegorz Rogaliński, Prezes Zarządu SAP Polska. „Jest dla mnie ogromną satysfakcją, że w wyniku długiego i wnikliwego procesu wyboru systemu ERP lider rynku mleczarskiego, jakim jest Mlekpol wybrał spośród konkurencyjnych ofert rozwiązanie SAP – lidera rynku ERP.

Cieszymy się, że będziemy mieli okazję pomóc naszemu klientowi w osiąganiu większej efektywności i lepszej konkurencyjności. Liczymy, że nasze wdrożenie przyczyni się do jeszcze większych sukcesów Mlekpolu w Polsce oraz również w innych krajach w Europie. – mówi Marcin Halbersztadt, kierownik działu wdrożeń SAP w Siemens Sp. z o.o.
 
Źródło: www.sap.pl

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top