loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

BCC wspiera Kerakoll w korporacyjnym wdrożeniu systemu SAP

Polski oddział Kerakoll skorzysta z korporacyjnego wzorca SAP w zakresie finansów. Projekt zakończy się w styczniu 2006 r. uruchomieniem systemu w obszarze rachunkowości finansowej (FI) oraz środków trwałych (FI-AA). Rozwiązania SAP zostaną połączone interfejsami z innymi systemami informatycznymi, m.in. wspomagającymi obsługę procesów logistycznych Kerakoll.

Zakres wsparcia BCC obejmuje przystosowanie rozwiązań korporacyjnych do wymagań polskich przepisów, szkolenia pracowników Kerakoll z SAP, przygotowanie dokumentacji dla użytkowników systemu, wsparcie w przeniesieniu danych z obecnych rozwiązań informatycznych do systemu SAP, a także wszechstronną pomoc podczas startu produktywnego systemu.

Aleksandra Kozłowska, Dyrektor Finansowy Kerakoll Polska, komentuje: „Do wsparcia wdrożenia SAP wybraliśmy BCC ze względu na bogate doświadczenia w tego typu wdrożeniach korporacyjnych. Udział BCC gwarantuje nam, że nasze rozwiązanie będzie spójne z międzynarodowymi standardami grupy Kerakoll, a zarazem zgodne z polskimi uwarunkowaniami i przepisami”.

Grupa Kerakoll International to jeden ze światowych liderów w produkcji nowoczesnej chemii budowlanej, jak również całych systemów technologicznych, związanych z renowacją i dostosowaniem do odpowiednich warunków danego produktu. Posiada szeroką gamę produktów od klejów i fug, po systemy układania podłóg drewnianych oraz wykładzin tekstylnych i podłogowych. W nowoczesnym zakładzie Kerakoll w Rzgowie pod Łodzią produkowane są m.in. kleje do płytek ceramicznych i kamiennych, masy i mieszanki do spoinowania (fugi), masy samopoziomujące, masy i mieszanki tynkarskie (tynki).

Źródło: BCC

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top