loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Nowa umowa Exact Software Poland

Firma LeasePlan Fleet Managment Polska, zarządzająca flotami pojazdów, zdecydowała się na upgrade do nowej platformy Exact Globe 2003 Enterprise.

Projekt obejmuje uruchomienie w nowej wersji oprogramowania modułu finansowo - księgowego, kontrolingu oraz dostosowanego do potrzeb spółki modułu środków trwałych. Ponadto zostaną wdrożone dodatkowe funkcjonalności związane z przygotowywaniem raportów i analiz. Nowa platforma będzie znacznie lepiej wspierać procesy kontrolingowe w firmie. Dzięki jej zastosowaniu poprawi się jakość i szybkość przygotowywanych raportów.

Oprócz nowych funkcjonalności dla firmy LeasePlan Fleet Managment kluczowe znaczenie ma wydajność i skalowalność systemu Exact Globe 2003 Enterprise, która ma zagwarantować sprawne przetwarzanie ogromnej liczby dokumentów (m.in. kilku tys. faktur sprzedaży miesięcznie). Start systemu przewidziany jest na początek roku 2006.

Źródło: www.exact.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top