loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Aurys Lusta wdraża kolejne moduły SunSystems

Hogart - dostawca zaawansowanych rozwiązań informatycznych, zakończył wdrożenie dodatkowej funkcjonalności oprogramowania SunSystems w firmie Aurys Lustra. Projekt objął swoim zakresem wdrożenie nowych modułów w obszarze obsługi sprzedaży, zakupów i magazynu.

Aurys Lustra jest przedsiębiorstwem grupy Saint Gobain i należy do europejskiej sieci firm Business Unit Mirrors & Furniture która wyspecjalizowała się w uszlachetnianiu szkieł i luster dla przemysłu meblarskiego. Firma jest reprezentowana w ośrodkach przemysłowych na terenie Niemiec, Francji, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii i Polski. Skupiając się na uszlachetnianiu szerokiej gamy szkieł i luster, Aurys Lustra działając na rynkach europejskich wyznacza standardy serwisu i jakości w przemyśle meblarskim i wyrobów sanitarnych.

Współpracę z firmą Hogart w zakresie doboru i wdrożenia oprogramowania SunSystems spółka Aurys Lustra rozpoczęła w roku 2000. W 2004 roku zdecydowano o uzupełnieniu dotychczasowej funkcjonalności wdrażając nowe moduły SunSystems wraz z komplementarnymi produktami takimi jak: Intrastat, obsługa integracji z systemem kadrowo-płacowym oraz elektroniczne generowanie płatności bankowych. Nowe funkcjonalności pozwoliły na kompleksową obsługę procesów sprzedażowych, zakupowych, magazynowych, produkcyjnych, księgowo-finansowych jak i raportowych.

Dodatkowo w ramach realizowanego nowego projektu wdrożono również pakiet analityczno-raportowy SunSystems Vision, który umożliwia zbudowanie wielu niezbędnych raportów zgodnie z wymaganiami korporacyjnymi jak i lokalnymi.

Właściwa parametryzacja i kodyfikacja pozycji i lokalizacji magazynowych, typów procesów zakupowych, magazynowych, produkcyjnych i sprzedażowych, której dokonali konsultanci Hogart, pozwoliła również na wdrożenie wielu elementów kontroli poprawności wprowadzania danych, co w dużej mierze przyczyniło się do przyspieszenia procesów uzgodnieniowych i kontrolnych w tym zamknięcia miesiąca.

Odpowiednia parametryzacja oprogramowania SunSystems umożliwiła również pełną obsługę całości procesów biznesowych przedsiębiorstwa (w tym wiele elementów automatyzujących prace t.j. skonta, obsługę procesów opakowaniowych, naliczanie dodatkowych opłat i obciążeń itp.) wraz z właściwą dekretacją księgową. Zakres przeprowadzonego przez Hogart projektu obejmował implementacje obsługi procesów biznesowych począwszy od zamówień zakupu poprzez przyjęcia magazynowe i rejestrację faktur zakupowych; przesunięcia międzymagazynowe i wydania na produkcję; regenerację narzędzi i maszyn aż po, rejestrację zamówień sprzedażowych; przyjęcia towarów z produkcji; rezerwacje towaru pod zamówienia sprzedaży; wydania magazynowe i fakturowanie sprzedaży.

Wdrożenie dodatkowych modułów oprogramowania SunSystems oraz wielu elementów automatyzujących pracę pozwoliło także na przyspieszenie czasu realizacji zamówień od klientów oraz ścisłą kontrolę procedur obsługi klienta w tym m. in. kontrolę limitów kredytowych.

Automatyczne generowanie i dystrybucja raportów zarządczych umożliwiły przyspieszenie procedur zamknięcia okresów sprawozdawczych, jak i możliwość szybkiego podejmowania decyzji biznesowych dzięki sprawnemu przygotowywaniu i dostarczaniu informacji.

Na dalszym etapie rozwoju firma Aurys Lustra planuje wspólnie z firmą Hogart wdrożenie kolejnych rozwiązań automatyzujących obsługę procesów bankowych - elektronicznej wymiany danych bankowych jak i dalszą automatyzację pracy w obrębie uzgodnionych obszarów. W związku z rozszerzeniem oferty sprzedażowej planuje również rozbudowę procesów cennikowych jak i struktury rabatów oraz rozbudowę funkcjonalności o narzędzia służące do planowania produkcji.

Źródło: www.hogart.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top