loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Po fuzji GTS i Energis grupa rozszerza umowę na system iScala

Epicor|Scala, wiodący dostawca zintegrowanych aplikacji klasy ERP, poinformował o podpisaniu umowy licencyjnej po przejęciu przez GTS firmy Energis. Umowa dotyczy zakupu licencji oprogramowania iScala dla nowych użytkowników i migracji danych z systemu dotychczas używanego przez Energis.

GTS Energis wdrożył moduł finansowy i moduł do zarządzania środkami trwałymi iScala oraz interfejs bankowy automatyzujący płatności firmy do dostawców. Zmieniona też została platforma oprogramowania – z Epicor Business Server na Epicor Enterprise Server. Pozwoli to na połączenie danych znajdujących się w systemie oraz ułatwi pracę bazy danych w warunkach jej dużego obciążenia, co usprawni procesy związane z fuzją obu firm.

Na decyzję o zakupie dodatkowych licencji systemu iScala w głównej mierze miały wpływ nasze dotychczasowe pozytywne doświadczenia z Epicor|Scala. Nie bez znaczenia były równiez koszty utrzymania systemu oraz funkcjonalności kolejnych modułów, które firma wprowadza na polski rynek – powiedział Tomasz Galas, Wiceprezes Zarządu GTS Energis.

O rozszerzeniu umowy zdecydowały również możliwości rozwiązania iScala w zakresie obsługi zwiększonej liczby procesów oraz możliwość szybkiego przeprowadzenia migracji danych do systemu.
Zastosowanie iScala pozwoliło nam na przeniesienie danych z innego systemu w bardzo krótkim czasie, co - z perspektywy potrzeb połączonych firm - było istotną zaletą – powiedziała Aleksandra Sznytko, Planning & Controlling Director, odpowiedzialna w GTS Energis
za ten projekt wdrożeniowy.

Poza migracją danych i zainstalowaniem licencji dla nowych użytkowników, umowa obejmowała również szkolenia i opiekę serwisową. W prace nad projektem zaangażowanych było dwóch konsultantów Epicor|Scala.

Cieszymy się bardzo z faktu, iż tak znakomita firma, jak GTS Energis, zdecydowała się na inwestycje w rozwiązania Epicor|Scala. Przykład ten pokazuje dobitnie, że często dużo mniejszym kosztem dostarczamy rozwiązania z rodziny Scala, oferujące naszym klientom funkcjonalność z najwyższej półki – powiedział Paweł Jędrusik, Dyrektor Sprzedaży na Polskę, Epicor|Scala. Istotną korzyścią związaną z wyborem systemu iScala jest też znaczne skrócenie czasu wdrożenia systemu klasy ERP w porównaniu z innymi tego typu rozwiązaniami obecnymi na naszym rynku – dodaje Paweł Jędrusik.

Źródło: EPICOR

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top