loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Po fuzji GTS i Energis grupa rozszerza umowę na system iScala

Epicor|Scala, wiodący dostawca zintegrowanych aplikacji klasy ERP, poinformował o podpisaniu umowy licencyjnej po przejęciu przez GTS firmy Energis. Umowa dotyczy zakupu licencji oprogramowania iScala dla nowych użytkowników i migracji danych z systemu dotychczas używanego przez Energis.

GTS Energis wdrożył moduł finansowy i moduł do zarządzania środkami trwałymi iScala oraz interfejs bankowy automatyzujący płatności firmy do dostawców. Zmieniona też została platforma oprogramowania – z Epicor Business Server na Epicor Enterprise Server. Pozwoli to na połączenie danych znajdujących się w systemie oraz ułatwi pracę bazy danych w warunkach jej dużego obciążenia, co usprawni procesy związane z fuzją obu firm.

Na decyzję o zakupie dodatkowych licencji systemu iScala w głównej mierze miały wpływ nasze dotychczasowe pozytywne doświadczenia z Epicor|Scala. Nie bez znaczenia były równiez koszty utrzymania systemu oraz funkcjonalności kolejnych modułów, które firma wprowadza na polski rynek – powiedział Tomasz Galas, Wiceprezes Zarządu GTS Energis.

O rozszerzeniu umowy zdecydowały również możliwości rozwiązania iScala w zakresie obsługi zwiększonej liczby procesów oraz możliwość szybkiego przeprowadzenia migracji danych do systemu.
Zastosowanie iScala pozwoliło nam na przeniesienie danych z innego systemu w bardzo krótkim czasie, co - z perspektywy potrzeb połączonych firm - było istotną zaletą – powiedziała Aleksandra Sznytko, Planning & Controlling Director, odpowiedzialna w GTS Energis
za ten projekt wdrożeniowy.

Poza migracją danych i zainstalowaniem licencji dla nowych użytkowników, umowa obejmowała również szkolenia i opiekę serwisową. W prace nad projektem zaangażowanych było dwóch konsultantów Epicor|Scala.

Cieszymy się bardzo z faktu, iż tak znakomita firma, jak GTS Energis, zdecydowała się na inwestycje w rozwiązania Epicor|Scala. Przykład ten pokazuje dobitnie, że często dużo mniejszym kosztem dostarczamy rozwiązania z rodziny Scala, oferujące naszym klientom funkcjonalność z najwyższej półki – powiedział Paweł Jędrusik, Dyrektor Sprzedaży na Polskę, Epicor|Scala. Istotną korzyścią związaną z wyborem systemu iScala jest też znaczne skrócenie czasu wdrożenia systemu klasy ERP w porównaniu z innymi tego typu rozwiązaniami obecnymi na naszym rynku – dodaje Paweł Jędrusik.

Źródło: EPICOR

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top