loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Elektromontaż Rzeszów SA  klientem TETY

Elektromontaż Rzeszów SA wdroży pakiet ERP - system TETA 2000 autorstwa wrocławskiej spółki informatycznej TETA. Kontrakt został podpisany przez Partnera Handlowego TETY – firmę BMM z Rzeszowa.

Podstawową działalność Elektromontażu stanowi wykonawstwo różnego rodzaju instalacji elektrycznych. Firmy zakupiła wszystkie moduły pakietu ERP TETA 2000 – Finanse, Majątek Trwały, Personel, Logistyka i Produkcja. Prace nad projektem rozpoczęły się w marcu 2006 r.  W lipcu tego roku do eksploatacji zostaną oddane systemy – Finanse i Personel. Obecnie trwają przygotowania do uruchomienia Logistyki. Zakończenie prac związanych z całym projektem planowane jest na połowę przyszłego roku.

Podmiotem odpowiedzialnym za prace wdrożeniowe jest firma BMM z Rzeszowa, która należy do Sieci Autoryzowanych Partnerów TETY. Dzięki Programowi Partnerskiemu klient nawiązuje współpracę z firmą z tego samego miasta oraz otrzymuje szybszy i wygodniejszy dostęp do produktów TETA. Firma BMM z Rzeszowa otrzymała nagrodę specjalną dla Najlepszego Partnera Handlowego 2005 podczas tegorocznego Kongresu Użytkowników Oprogramowania TETA.

Źródło: www.teta.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top