loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Bioton wdraża system mySAP ERP

Prokom Software SA i Bioton SA zawarły umowę na dostawę, wykonanie i wdrożenie systemu mySAP ERP. Realizacja projektu ma na celu kompleksowe wsparcie informatyczne dla całej globalnej struktury firmy. Wdrożenie pozwoli na ujednolicenie procesów w obszarze finansów najpierw w centrali, a potem w całej Grupie Kapitałowej Bioton SA. Podwykonawcą części prac jest globalna firma konsultingowa KPMG pełniąca w projekcie funkcję doradcy biznesowego.

Umowa obejmuje wykonanie szeregu prac, w tym opracowanie koncepcji biznesowej, dostawę licencji SAP oraz kompletnej infrastruktury IBM (baza danych DB2). Przewiduje także integrację z funkcjonującym w Biotonie oprogramowaniem przy użyciu technologii SAP NetWeaver. Realizacja całości prac odbędzie się w czasie 16miesięcy. Łączna wartość umowy wynosi ponad 8,5 mln zł netto.

 

"Realizacja projektu jest działaniem niezbędnym w kontekście bardzo dynamicznego rozwoju Grupy Kapitałowej Bioton, zarówno w kraju jak i zagranicą. Kompleksowe wsparcie informatyczne dla całej globalnej struktury firmy umożliwi wprowadzenie jednorodnych zasad realizacji procesów biznesowych i standardów sprawozdawczości, co w efekcie podniesie jakość zarządzania i da bazę dla utrzymania tempa rozwoju. Sięgnęliśmy po najlepsze praktyki stosowane w branży farmaceutycznej na świecie, zweryfikowane technologie i sprawdzonych dostawców" - powiedział Piotr Wielesik Wiceprezes Zarządu Dyrektor ds. finansowych Bioton SA.

Źródło: www.tf.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top