loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Deloitte wdraża system ERP w Corneal Polska

Firma Laboratorium Corneal Polska Sp. z o.o., polski oddział Corneal SA, producenta m.in. implantów oraz aparatury medycznej wykorzystywanej w chirurgii oka, zakończyła wdrożenie systemu ERP SAP R/3 Enterprise w obszarach finansów, rachunkowości zarządczej, gospodarki magazynowej, planowania produkcji oraz sprzedaży i dystrybucji.

Wdrożenie w Polsce wspierane było przez grupę konsultantów z lokalnego oddziału Deloitte w zakresie procesów logistycznych i finansowych oraz zgodności z polską specyfiką podatkową.

„Dzięki pomocy konsultantów z Deloitte procesy w działach finansów, zakupów, sprzedaży oraz produkcji mogły przebiegać sprawniej, zwłaszcza w trudniejszym okresie zaraz po uruchomieniu nowego systemu”
powiedziała Mierosława Korycka, Dyrektor Finansowy Laboratorium Corneal Polska.

Przy integracji procesów finansowych Corneal i nowego właściciela spółki, amerykańskiego koncernu Allergan polscy konsultanci współpracowali z zespołem specjalistów z zakresu zarządzania ryzykiem z francuskiego oddziału Deloitte.

Źródło: www.deloitte.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top