loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System INFOR ERP dla ZPU Kazmierz Jońca

S&T Services Polska Sp. z o.o. dostarczy system INFOR ERPLN (d. Baan) dla ZPU Kazimierz Jońca, znanego producenta rur preizolowanych z Międzyrzecza w Lubuskiem. Jest to kolejny kontrakt S&T na wdrożenie rozwiązania INFOR ERPLN w Polsce w ostatnim czasie. System ERPLN (d. Baan) zdecydowanie powraca na rynek po zmianach właścicielskich i po przejęciu produktu przez korporację INFOR  Global Solutions.

Zintegrowany System Informatyczny INFOR ERPLN został wybrany przez ZPU Kazimierz Jońca ze względu na szybki wzrost firmy i konieczność efektywnego zarządzania produkcją, finansami oraz kontraktami krajowymi i zagranicznymi. Zdaniem Grzegorza Kwiatkowskiego z S&T Services Polska Sp. z o.o., wybór systemu przebiegał wyjątkowo sprawnie i – od pierwszego kontaktu z klientem – zamknął się w okresie dwóch i pół miesiąca.

„Menedżerowie i informatycy w ZPU szybko przekonali się, że system INFOR ERPLN najpełniej odpowiada ich potrzebom, nasi konsultanci prezentują wysoki poziom profesjonalny, są doświadczeni i skuteczni, a oferta S&T okazała się najbardziej konkurencyjna. Cieszymy się, że będziemy mogli wesprzeć ZPU Kazimierz Jońca, który dostarcza rury preizolowane dla gwałtownie rozwijającego się sektora budowlanego i infrastrukturalnego w Polsce i zagranicą” – stwierdził Grzegorz Kwiatkowski.

Pierwszy etap prac z systemem INFOR ERPLN w ZPU Kazimierz Jońca w Międzyrzecu potrwa do końca 2007 r. i będzie dotyczył głównie zarządzania procesem produkcyjnym. Równocześnie firma będzie się przygotowywać do wdrożenia następnych modułów.

Umowa na dostawę i wdrożenie INFOR ERPLN dla ZPU, kolejna w ciągu ostatnich miesięcy, dowodzi rosnącego zainteresowania dla sprawdzonych systemów oferowanych na polskim rynku przez S&T i INFOR Global Solutions.

INFOR ERPLN (d. Baan)  jest Zintegrowanym Systemem Informatycznym wspierającym zarządzanie przedsiębiorstwem. System został zaprojektowany dla firm, których działalność obejmuje produkcję i logistykę, a także serwis produktów. Jest przeznaczony dla dużych i średnich firm, takich jak ZPU Kazimierz Jońca, o zatrudnieniu ponad 100 osób i rocznej sprzedaży przekraczającej 40 milionów PLN.

Źródło: www.snt.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top