loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Bo Concept z systemem ERP oraz Retail Columbus

Wdrożenie w sieci salonów z wyposażeniem wnętrz Bo Concept jest w ostatnim czasie kolejnym po projektach dla Royal Collection, gdzie do zarządzania sprzedażą detaliczną zostanie wykorzystane wertykalne rozwiązanie Retail Columbus. Projekt obejmie salony Bo Concept w Warszawie, Sopocie i Katowicach.  

Oprócz procesów zarządzania sprzedażą detaliczną i finansami rozwiązanie Retail Columbus (oparte na wdrażanym jednocześnie systemie Microsoft Dynamics AX)   zautomatyzuje także wewnętrzną dystrybucję: planowanie na poziomie centralnego magazynu oraz kontrolowanie zatowarowania każdego salonu. – DOS-owskie programy, którymi dotychczas wspomagał się Bo Concept nie dawały tego komfortu. Ponieważ informacje z salonów i magazynu musiały być ręcznie wprowadzane do wspólnej bazy, operacja generowała dodatkowy czas, a tym samym potęgowała ryzyko podjęcia decyzji w oparciu o nieaktualne dane – mówi Piotr Szczerbiak, project manager Columbus Polska, odpowiedzialny za projekt dla Bo Concept. Teraz zarządzanie finansami i dystrybucją będzie przebiegać inaczej.

System Microsoft Dynamics AX wprowadzi wspólną bazę danych, a dzięki rozwiązaniu Retail Columbus zarząd firmy będzie mieć dynamiczny i bieżący podgląd sprzedaży w każdym salonie. – Informacje o wielkości i wahaniach podaży będą bowiem generowane bezpośrednio u źródła, czyli przy kasach fiskalnych, których oprogramowanie zostanie połączone z systemem ERP za pomocą Retail Columbus – wyjaśnia Piotr Szczerbiak.

- Wykorzystanie danych, które będą na bieżąco aktualizowane nie tylko usprawni rachunkowość zarządczą, ale też przełoży się na dokładniejszą analizę biznesową i szybszą reakcję na popyt na lokalnych rynkach – dodaje Piotr Szczerbiak.

BoConcept jest siecią duńskich salonów oferujących wyposażenie wnętrz. Firma prowadzi 420 salonów w ponad 30 krajach. Pierwszy salon Bo Concept otwarto w Paryżu w 1993 r. W Polsce firma działa w Warszawie, Katowicach i Sopocie.

Źródło: www.columbusit.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top