loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

A.pl uruchamia Galerię Internetową

Firma A.pl – spółka-córka Action S.A. - uruchomiła Galerię Internetową (sklep internetowy) realizujący sprzedaż towarów i usług poprzez witrynę www. Projekt został oparty o produkty Oracle iStore oraz system ERP - Oracle E-Business Suite a we wdrożeniu wzięła udział firma Infovide-Matrix. Galeria internetowa A.pl jest pierwszym wdrożeniem systemu Oracle iStore w naszym kraju.


Projekt rozpoczął się w maju 2006 roku. Jego pierwsza faza objęła wdrożenie kilku modułów oprogramowania Oracle, m.in. Order Management, Purchasing, Inventory Management, Financials, Human Resources oraz iStore. Umowa zawarta między Infovide-Matrix a Action S.A. zawiera deklarację wykonania kolejnych etapów prac.

„Galeria Internetowa jest pierwszym rozwiązaniem tego typu w Polsce. Dzięki zastosowanym narzędziom Oracle iStore nasz klient otrzymał system charakteryzujący się wysoką wydajnością i skalowalnością. Docelowo sklep może obsługiwać jednocześnie tysiące transakcji zapewniając jej użytkownikom komfort szybkich internetowych zakupów. – mówi Grażyna Limbach, Dyrektor Grupy Kompetencyjnej Oracle Business Applications z Infovide-Matrix.

Projekt A.pl zawiera pierwsze w Polsce wdrożenie procesu biznesowego Oracle „Back-to-Back Orders”. Służy on do optymalizacji zakupów stosownie do zamówień klientów, a także zapewnia minimalizację zapasów magazynowych. Integracja wielu modułów aplikacji transakcyjnych z systemem iStore umożliwia sprawną i szybką realizację zamówienia klienta.

Użytkownik Galerii może na stronach internetowych oglądać m.in. historię swoich zakupów, wystawione faktury, a także śledzić status realizacji zamówienia.

„Action jest jedną z najbardziej znanych polskich firm informatycznych i jednym z niewielu przedsiębiorstw w branży IT o obrotach powyżej miliarda PLN. Firma, oprócz centrali, posiada oddziały nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Biorąc pod uwagę tak wielką skalę i dynamikę działalności, wybór renomowanego oprogramowania Oracle do obsługi firmy jest jak najbardziej uzasadniony. System ERP Oracle E-Business Suite gwarantuje bowiem zaspokojenie wszystkich potrzeb firmy w zakresie obsługi sklepu internetowego tak dzisiaj, jak i w przyszłości” – twierdzi Tomasz Zińko, dyrektor sprzedaży aplikacji w Oracle Polska.

Źródło: www.infovidematrix.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top