loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

7milowy wdraża system ERP w branży meblarskiej

7milowy, dostawca rozwiązań ERP dla średnich firm, rozpoczął w lipcu br. wdrożenie systemu SAP w Fabryce Mebli BALMA S.A. Celem współpracy obu firm jest opracowanie systemu dedykowanego dla branży meblarskiej.


Uruchomienie systemu SAP w Balmie przewidziane jest na luty 2008 r. Do tego czasu 7milowy wdroży bogaty zakres rozwiązań SAP, obejmujący m.in. zarządzanie logistyką, planowaniem produkcji, magazynem z wykorzystaniem kodów kresowych, sprzedażą i dystrybucją, kadrami oraz obszarem finansów i controlingu. Projektowane rozwiązania będą w pełni zintegrowane z zewnętrznymi aplikacjami właściwymi dla firmy meblarskiej.

– „Dzięki połączeniu doświadczenia Klienta z możliwościami światowej klasy produktu, jakim jest SAP, budujemy jedno z pierwszych rozwiązań dedykowanych dla branży meblarskiej, uwzględniające jej specyfikę oraz uwarunkowania polskiego rynku” – mówi Krzysztof Justynowicz, Dyrektor ds. Handlowych, firmy 7milowy sp. z o.o.

Fabryka Mebli BALMA S.A. jest wiodącym producentem mebli biurowych w Polsce. W ofercie firmy znajduje się szeroka gama systemów mebli biurowych: od prostych rozwiązań pracowniczych poprzez systemy lad recepcyjnych, szaf i regałów, aż do ekskluzywnych zestawów mebli gabinetowych.

– Duża konkurencja na rynku wymaga od nas dostarczania produktów coraz doskonalszych. W dzisiejszych warunkach tylko firma pieczołowicie dbająca o jakość swoich wyrobów znajduje uznanie klientów. Temu służyć ma wdrożenie oprogramowania wspomagające zarządzanie – mówi Michał Balcerkiewicz Prezes Zarządu firmy BALMA S.A. – Wybraliśmy SAP ponieważ stawiamy przed sobą ambitne cele. Dzięki systemowi planujemy m.in. skrócić cykl produkowania wyrobu, przyspieszyć czas realizacji przeciętnego zlecenia oraz obniżyć poziom zapasu na magazynie. Wierzymy, że pozwolą nam na to rozbudowane funkcjonalności systemu oraz zawarte w nim sprawdzone wzorce biznesowe.

– „Doceniamy zaangażowanie 7milowego w tworzenie rozwiązań branżowych na bazie systemów SAP. Jestem przekonany, że właśnie tego typu produkty szybko zdobędą wielu zwolenników, szczególnie w gronie małych i średnich przedsiębiorstw. Cieszę się, że BALMA jest już kolejną firmą branży meblarskiej, która na drodze rozwoju postawiła na rozwiązania SAP.” – powiedział Piotr Jankiewicz, Dyrektor Sprzedaży Produktów dla MŚP w SAP Polska.

Fabryka Mebli BALMA S.A. to, po firmach Decora SA, Stelweld i Karmex, kolejny klient 7milowego w bieżącym roku. Od swojego powstania w roku 2005 spółka zrealizowała lub prowadzi ponad 20 projektów wdrożeniowych systemu SAP.

Źródło: www.7milowy.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top