loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Techservice wdraża system ERP SAP-a

Firma Techservice Sp. z o.o., wspólnie z Deloitte, prowadzi wdrożenie systemu ERP firmy SAP. Techservice prowadzi działalność handlową w ramach następujących grup towarów: surówka żelaza, materiały hutnicze i żelazostopy, nieustannie rozszerzając paletę oferowanych produktów.


Spółka działa obecnie na wielu europejskich rynkach, m.in. w Rosji, Kazachstanie, Ukrainie, Słowacji, Czechach, Węgrzech, Polsce, Słowenii, Austrii, Niemczech, Francji, Włoszech i Hiszpanii. Strategia rozwoju firmy Techservice zawiera intensywną ekspansję działań handlowych na nowych rynkach geograficznych. Wdrożenie systemu SAP w Katowicach objęło obszar finansów, środków trwałych, sprzedaży i dystrybucji. Było kontynuacją projektu prowadzonego dla Techservice w czeskim oddziale firmy.

W polskiej spółce zaproszono do współpracy polski zespół Deloitte, aby zapewnić, iż polskie wymagania prawne i proceduralne są spełnione i odpowiednie procesy będą obsługiwane przez system SAP w prawidłowy sposób. Procesowi wdrożenia towarzyszą szkolenia użytkowników zapewniające transfer wiedzy w zakresie jak najpełniejszego wykorzystywania możliwości systemu.

Źródło: Deloitte

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top