loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

TZMO wybiera system ERP firmy Oracle

systemy erpOracle Polska informuje, że w Toruńskich Zakładach Materiałów Opatrunkowych SA (TZMO) rozpoczęło się wdrożenie systemu ERP -Oracle E-Business Suite, prowadzone przez konsultantów Oracle Polska we współpracy z firmami partnerskimi z Polski i Rosji oraz ze specjalistami branżowymi TZMO.


Początkowo wdrożenie obejmie dwie polskie spółki Grupy TZMO, w następnych etapach będzie rozszerzone na firmy Grupy działające na Ukrainie i w Rosji.

W związku w dynamicznym rozwojem TZMO jako firmy globalnej, zarząd spółki postanowił wdrożyć renomowany system ERP do zarządzania wszystkimi procesami biznesowymi, pozwalający na łatwiejsze prowadzenie działalności w skali międzynarodowej.

Po rozpatrzeniu propozycji zostało wybrane rozwiązanie Oracle zaproponowane przez Dział Konsultingu Oracle Polska. Na rozwiązanie to składa się dostarczenie oprogramowania, wdrożenie oraz szkolenia. Wdrażany system składa się z wybranych aplikacji biznesowych zestawu Oracle E-Business Suite.

"Firma TZMO podjęła decyzję o instalacji światowej klasy rozwiązania ERP, ponieważ potrzebowała systemu który najlepiej wspomaga pracę przedsiębiorstwa wielobranżowego i wielonarodowego" - powiedział Jan Stemposz – Pełnomocnik Prezesa Zarządu ds. Wdrożenia Systemu Zintegrowanego w TZMO SA. "Potrzebne są nam także zaawansowane mechanizmy planowania produkcji i popytu oraz wzbogacenie możliwości raportowych spółki. Wybraliśmy Aplikacje Oracle, które najlepiej spełniły wszystkie nasze oczekiwania".

Źródło: www.oracle.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top