loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

TZMO wybiera system ERP firmy Oracle

systemy erpOracle Polska informuje, że w Toruńskich Zakładach Materiałów Opatrunkowych SA (TZMO) rozpoczęło się wdrożenie systemu ERP -Oracle E-Business Suite, prowadzone przez konsultantów Oracle Polska we współpracy z firmami partnerskimi z Polski i Rosji oraz ze specjalistami branżowymi TZMO.


Początkowo wdrożenie obejmie dwie polskie spółki Grupy TZMO, w następnych etapach będzie rozszerzone na firmy Grupy działające na Ukrainie i w Rosji.

W związku w dynamicznym rozwojem TZMO jako firmy globalnej, zarząd spółki postanowił wdrożyć renomowany system ERP do zarządzania wszystkimi procesami biznesowymi, pozwalający na łatwiejsze prowadzenie działalności w skali międzynarodowej.

Po rozpatrzeniu propozycji zostało wybrane rozwiązanie Oracle zaproponowane przez Dział Konsultingu Oracle Polska. Na rozwiązanie to składa się dostarczenie oprogramowania, wdrożenie oraz szkolenia. Wdrażany system składa się z wybranych aplikacji biznesowych zestawu Oracle E-Business Suite.

"Firma TZMO podjęła decyzję o instalacji światowej klasy rozwiązania ERP, ponieważ potrzebowała systemu który najlepiej wspomaga pracę przedsiębiorstwa wielobranżowego i wielonarodowego" - powiedział Jan Stemposz – Pełnomocnik Prezesa Zarządu ds. Wdrożenia Systemu Zintegrowanego w TZMO SA. "Potrzebne są nam także zaawansowane mechanizmy planowania produkcji i popytu oraz wzbogacenie możliwości raportowych spółki. Wybraliśmy Aplikacje Oracle, które najlepiej spełniły wszystkie nasze oczekiwania".

Źródło: www.oracle.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top