loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

ERP w Urzędzie Miasta Szczecin

Konsorcjum firm Kom-Pakt Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Sp. z o.o. i ABG SPIN S.A. podpisało umowę z Urzędem Miasta w Szczecinie na zakup i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego klasy ERP wspomagającego zarządzanie finansami miasta.


Komisja Przetargowa wybrała zaoferowany przez konsorcjum system ERP - Microsoft Dynamics Ax. Kontrakt na łączną kwotę 5,24 mln złotych obejmuje wdrożenie systemu w następujących obszarach: rachunkowość, kadry i płace, zarządzanie majątkiem trwałym, rejestr umów, obsługa podatków, opłat lokalnych i dochodów z mienia, planowanie budżetowe i controlling, obsługa funduszy UE, centralna ewidencja kontrahentów, hurtownia danych. Z systemu korzystać będzie 2000 pracowników Urzędu. Zgodnie z umową całość wdrożenia ma się zakończyć w ciągu 3 lat.

„Dla firmy Kom-Pakt jest to największy z dotychczas uzyskanych kontraktów na system Microsoft Dynamics Ax.” – powiedział Jacek Govenlock, wiceprezes Kom-Pakt – „W Szczecinie realizujemy wdrożenia Microsoft Dynamics Ax w ZWiK Szczecin oraz w Szczecińskiej Stoczni Remontowej GRYFIA SA. Cieszymy się, że udało nam się zdobyć zaufanie tak prestiżowego klienta jak Urząd Miejski.”

Źródło: Kom-Pakt

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top