loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP Impulsem w PEPEES SA

 Jeden z największych w Polsce zakładów przetwórstwa rolno – spożywczego, Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego „PEPEES” SA wybrało system ERP Impuls 5, autorstwa BPSC. W łomżyńskiej spółce rozpoczyna się właśnie wdrożenie systemu.

{MosModul module=ERP_Dzial}
Przed ostatecznym wyborem specjaliści PEPEES-u gruntownie sprawdzili oferty producentów tego typu systemów, odbyli także wizyty referencyjne. Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A. jest jednym z najważniejszych zakładów przetwórstwa rolno – spożywczego w kraju. Największym producentem skrobi i jej przetworów. Historia firmy zaczyna się od roku 1960, kiedy utworzone zostały w Łomży Zakłady Przemysłu Ziemniaczanego.

W przeszłości w skład firmy wchodziły również wytwórnia pasz i browar. Obecnie są to już niezależne podmioty gospodarcze. W 1979 roku ZPZ zmieniły nazwę na Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego „PEPEES”. Od maja 1997 roku spółka PEPEES jest obecna na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jest także siedzibą Polskiej Grupy Producentów Skrobi i Modyfikatów skupiającej 14 zakładów – wszystkich producentów skrobi w Polsce.

BPSC SA posiada bogate, wieloletnie doświadczenia we wdrożeniach systemów ERP w sektorze spożywczym. System Impuls 5, dedykowany branży spożywczej jest rozwiązaniem, które efektywnie wspomaga procesy planowania i zarządzania produkcją, obsługi zamówień klientów, harmonogramowania zasobów, kalkulacji cen wyrobów gotowych oraz raportowania. Przygotowany jest do współpracy z systemami wagowymi, systemami sieci radiowych i urządzeniami automatycznej identyfikacji.

Źródło: www.bpsc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top