loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP Impulsem w PEPEES SA

 Jeden z największych w Polsce zakładów przetwórstwa rolno – spożywczego, Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego „PEPEES” SA wybrało system ERP Impuls 5, autorstwa BPSC. W łomżyńskiej spółce rozpoczyna się właśnie wdrożenie systemu.

{MosModul module=ERP_Dzial}
Przed ostatecznym wyborem specjaliści PEPEES-u gruntownie sprawdzili oferty producentów tego typu systemów, odbyli także wizyty referencyjne. Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A. jest jednym z najważniejszych zakładów przetwórstwa rolno – spożywczego w kraju. Największym producentem skrobi i jej przetworów. Historia firmy zaczyna się od roku 1960, kiedy utworzone zostały w Łomży Zakłady Przemysłu Ziemniaczanego.

W przeszłości w skład firmy wchodziły również wytwórnia pasz i browar. Obecnie są to już niezależne podmioty gospodarcze. W 1979 roku ZPZ zmieniły nazwę na Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego „PEPEES”. Od maja 1997 roku spółka PEPEES jest obecna na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jest także siedzibą Polskiej Grupy Producentów Skrobi i Modyfikatów skupiającej 14 zakładów – wszystkich producentów skrobi w Polsce.

BPSC SA posiada bogate, wieloletnie doświadczenia we wdrożeniach systemów ERP w sektorze spożywczym. System Impuls 5, dedykowany branży spożywczej jest rozwiązaniem, które efektywnie wspomaga procesy planowania i zarządzania produkcją, obsługi zamówień klientów, harmonogramowania zasobów, kalkulacji cen wyrobów gotowych oraz raportowania. Przygotowany jest do współpracy z systemami wagowymi, systemami sieci radiowych i urządzeniami automatycznej identyfikacji.

Źródło: www.bpsc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top