loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

ICG wdraża system ERP w Roltrans

ICG wspiera rollout korporacyjny systemu ERP firmy SAP w Roltrans Group Polska – największego producenta plandek samochodowych w Europie. Kompleksowe wdrożenie systemu SAP obejmuje wszystkie kluczowe obszary w przedsiębiorstwie. Start produktywny systemu planowany jest na koniec br.


„Firma Roltrans na przestrzeni ostatnich kilku lat rozwijała się dynamicznie, stale zdobywając nowych klientów. Po przeprowadzeniu dogłębnej analizy obecnej sytuacji podjęliśmy decyzję o zastosowaniu narzędzia do integracji i usprawnienia procesów związanych z zarządzaniem głównymi obszarami firmy.” – powiedział Wojciech Pisarski, Członek Zarządu Roltrans Group Polska.

System ERP firmy SAP wdrożony zostanie w obszarach: finansów i controlingu, gospodarki materiałowej wraz z zarządzaniem magazynem, planowania produkcji oraz sprzedaży i dystrybucji. Dodatkowo konsultanci ICG Wdrożenia SAP wykonują prace w ramach międzynarodowego zespołu wdrożeniowego w wyżej wymienionych obszarach. Projekt obejmuje również integrację z systemem kodów kreskowych wykorzystywanych w magazynach a także szkolenie magazynierów w tym obszarze. Obecnie wdrożenie jest na etapie konfiguracji niezbędnych funkcji nowego oprogramowania.

Roltrans Group Polska jest światowym liderem w produkcji plandek samochodowych należący do belgijskiego koncernu Sioen Industries. Firma posiada największą w Europie fabrykę pokryć samochodowych i plandek firanowych z materiału PCV, która znajduje się w Koninie. Umowa ze spółką ICG Wdrożenia SAP została podpisana na czas nieokreślony.

Źródło: www.icg.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top