loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

ICG wdraża system ERP w Roltrans

ICG wspiera rollout korporacyjny systemu ERP firmy SAP w Roltrans Group Polska – największego producenta plandek samochodowych w Europie. Kompleksowe wdrożenie systemu SAP obejmuje wszystkie kluczowe obszary w przedsiębiorstwie. Start produktywny systemu planowany jest na koniec br.


„Firma Roltrans na przestrzeni ostatnich kilku lat rozwijała się dynamicznie, stale zdobywając nowych klientów. Po przeprowadzeniu dogłębnej analizy obecnej sytuacji podjęliśmy decyzję o zastosowaniu narzędzia do integracji i usprawnienia procesów związanych z zarządzaniem głównymi obszarami firmy.” – powiedział Wojciech Pisarski, Członek Zarządu Roltrans Group Polska.

System ERP firmy SAP wdrożony zostanie w obszarach: finansów i controlingu, gospodarki materiałowej wraz z zarządzaniem magazynem, planowania produkcji oraz sprzedaży i dystrybucji. Dodatkowo konsultanci ICG Wdrożenia SAP wykonują prace w ramach międzynarodowego zespołu wdrożeniowego w wyżej wymienionych obszarach. Projekt obejmuje również integrację z systemem kodów kreskowych wykorzystywanych w magazynach a także szkolenie magazynierów w tym obszarze. Obecnie wdrożenie jest na etapie konfiguracji niezbędnych funkcji nowego oprogramowania.

Roltrans Group Polska jest światowym liderem w produkcji plandek samochodowych należący do belgijskiego koncernu Sioen Industries. Firma posiada największą w Europie fabrykę pokryć samochodowych i plandek firanowych z materiału PCV, która znajduje się w Koninie. Umowa ze spółką ICG Wdrożenia SAP została podpisana na czas nieokreślony.

Źródło: www.icg.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top