loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Teleskop na systemie ERP 

Firma 7milowy, specjalizująca się we wdrożeniach systemów klasy ERP, rozpoczęła kolejne wdrożenie systemu SAP metodą SPRINT w firmie z branży wyrobów metalowych - Teleskop sp. z o.o.


Wdrożenie SAP metodą SPRINT obejmie wszystkie kluczowe obszary działalności firmy Teleskop: od finansów i kontrolingu, poprzez zarządzanie zaopatrzeniem, gospodarkę magazynową oraz planowanie produkcji po zarządzanie sprzedażą. Podstawową funkcjonalnością wdrożoną w spółce będzie zarządzanie płynnością finansową.

– „Jako dynamicznie rozwijająca się firma, potrzebowaliśmy rozwiązania pozwalającego na maksymalne wykorzystanie naszego potencjału. Zaoferowane przez 7milowy rozwiązanie, opierające się na dobrych praktykach biznesowych, pozwoli kompleksowo zarządzać zapotrzebowaniami na materiały, surowce i moce produkcyjne. Jest to szczególnie ważne, ponieważ naszym celem biznesowym jest koordynowanie planów produkcji w horyzoncie 3-miesięcznym” – mówi Marcin Kreczko, Kierownik Wdrożenia po stronie Klienta w firmie Teleskop sp. z o.o.

Wyroby metalowe firmy Teleskop znajdują zastosowanie w najbardziej odpowiedzialnych elementach urządzeń dźwigowych światowych potentatów z tej dziedziny. W przedsiębiorstwie Teleskop plan sprzedaży i produkcji jest tworzony na 60 tygodni naprzód. Tak duży horyzont planowania wymaga zastosowania zaawansowanych narzędzi planistycznych od SOP (zarządzanie planem sprzedaży i produkcji) do mechanizmów MRP (planowania potrzeb materiałowych).

– „Wybraliśmy wdrożenie SAP metodą SPRINT, ponieważ zależało nam na skorzystaniu z dobrych praktyk biznesowych i gotowych rozwiązań funkcjonalnych dostosowanych do potrzeb naszej branży. Pragniemy zmodyfikować zarządzanie produkcją, myślimy o znaczącym zwiększeniu sprzedaży i podwojeniu zatrudnienia. W związku z tym konieczne stało się przyjęcie sprawdzonych standardów zarządzania, które oferuje nam SAP.” – dodaje Marcin Kreczko z firmy Teleskop.

– „Jest to nasze kolejne wdrożenie w branży przemysłu metalowego. SPRINT dobrze sprawdza się w tej branży i dzięki temu rekomendacje naszych wdrożeń zyskują coraz szersze zainteresowanie klientów. W efekcie zastosowania SPRINT klienci otrzymują dopasowane rozwiązanie do potrzeb firmy i jej planów rozwojowych. A co najważniejsze - w stosunkowo krótkim czasie mogą zaobserwować wzrost efektywności zarządzania firmą. SPRINT czyni SAP bardziej przystępnym w sektorze MSP zarówno pod względem ekonomicznym jak i funkcjonalnym – podkreśla Norbert Wierbiłowicz, Kierownik Wdrożenia w firmie Teleskop z ramienia 7milowego.

Źródło: www.7milowy.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top