loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Wal-Mart wybieram SAP ERP Financial

Globalna sieć Wal-Mart zdecydowała się usprawnić działanie swoich operacji finansowych przy użyciu systemów SAP. Wal-Mart wybrał SAP® ERP Financials w uznaniu zdolności tego rozwiązania do efektywnego wsparcia rozwoju sieci na rynkach światowych i możliwości szybkiej reakcji na dynamicznie zmieniające się warunki biznesowe i wymogi formalne.


Wal-Mart przeprowadził niedawno wnikliwą analizę swoich systemów informacji finansowej, by ustalić, czego potrzebuje, by właściwie wspierać swoją wartą 350 miliardów dolarów firmę zarówno w chwili obecnej, jak i na drodze planowanego rozwoju. Wal-Mart planuje wdrożenie rozwiązań SAP globalnie w kilku fazach, z których pierwsza zostanie zakończona w roku 2010. Rozwiązanie SAP zastąpi niektóre z systemów funkcjonujących obecnie w Wal-Mart i zostanie w pełni zintegrowane z pozostałymi.

 „Technologia odegrała kluczową rolę w naszym sukcesie,” powiedział Rollin Ford, wiceprezes i CIO w Wal-Mart. „Wierzymy, że doświadczenie SAP w dostarczaniu rozwiązań firnansowych do globalnych przedsiębiorstw, pomoże nam uczynić naszą firmę bardziej dynamiczną i elastyczną.”

 “SAP ma wielu zadowolonych klientów z branży handlowej na całym świecie. Pomaga im rozwijać się, osiągać przewagę konkurencyjną i obniżać koszty funkcjonowania,” powiedział Bill McDermott, kierujący SAP w regionie obu Ameryk oraz Azji Pacyfiku. „Dzisiejsza informacja jest kolejnym dowodem na zaangażowanie SAP w dostarczanie najwyższej klasy rozwiązań, które spełniają złożone często potrzeby firm handlowych. Jesteśmy dumni, że największa firma na świecie stała się naszym klientem.”

Źródło: www.sap.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top