loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Blue Willi's z systemem ERP szytym na miarę

W polskim oddziale odzieżowej firmy Blue Willi’s zostanie uruchominy system ERP Xpertis autorstwa firmy Macrologic SA. System usprawni pracę w centrali firmy i działających w Polsce sklepów Blue Willi’s .


Obecnie Blue Willi’s w Polsce prowadzi dwa salony sprzedaży. W najbliższym czasie otwarte zostaną następne sklepy w centrach handlowych w największych miastach Polski. Dotychczas używane w firmie oprogramowanie, ze względu na niewystarczającą elastyczność, nie pozwalało Spółce na swobodne wdrażanie pomysłów biznesowych przy wsparciu informatycznym. Zarządzający Blue Willi’s zdecydowali więc o wdrożeniu nowoczesnego narzędzia informatycznego odpowiedniego dla branży detalicznej, a zwłaszcza odzieżowej.

Wdrażane rozwiązanie K2SQL wchodzące w skład systemu ERP Xpertis dostarcza Kamil – spółka zależna Grupy Macrologic SA. Obecnie trwają prace nad dostosowaniem systemu do potrzeb firmy Blue Willi’s. Oprogramowanie to pozwoli m.in. na prowadzenie szczegółowych analiz asortymentu uwzględniających wiele cech różnicujących produkty – od rodzaju tkaniny, przez rozmiar, aż po fason i przeznaczenie. Dostarczone rozwiązanie pozwoli na wykonanie ponad 200 rodzajów analiz. Dzięki zaawansowanym funkcjom planistycznym sprzedawcy będą w stanie określić jakiego towaru oraz w jakich ilościach będą potrzebować w kolejnym sezonie – zanim jeszcze ruszy produkcja. Właściwy dobór towaru wpłynie bezpośrednio na późniejsze oszczędności.

K2SQL pozwoli wspomoże sprawną pracę każdej placówki, wyręczając personel w pracochłonnej czynności ręcznego wprowadzania dokumentów oraz wyeliminuje błędy, które mogłyby powstawać przy ręcznym wpisywaniu danych.

Źródło: www.macrologic.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top