loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Blue Willi's z systemem ERP szytym na miarę

W polskim oddziale odzieżowej firmy Blue Willi’s zostanie uruchominy system ERP Xpertis autorstwa firmy Macrologic SA. System usprawni pracę w centrali firmy i działających w Polsce sklepów Blue Willi’s .


Obecnie Blue Willi’s w Polsce prowadzi dwa salony sprzedaży. W najbliższym czasie otwarte zostaną następne sklepy w centrach handlowych w największych miastach Polski. Dotychczas używane w firmie oprogramowanie, ze względu na niewystarczającą elastyczność, nie pozwalało Spółce na swobodne wdrażanie pomysłów biznesowych przy wsparciu informatycznym. Zarządzający Blue Willi’s zdecydowali więc o wdrożeniu nowoczesnego narzędzia informatycznego odpowiedniego dla branży detalicznej, a zwłaszcza odzieżowej.

Wdrażane rozwiązanie K2SQL wchodzące w skład systemu ERP Xpertis dostarcza Kamil – spółka zależna Grupy Macrologic SA. Obecnie trwają prace nad dostosowaniem systemu do potrzeb firmy Blue Willi’s. Oprogramowanie to pozwoli m.in. na prowadzenie szczegółowych analiz asortymentu uwzględniających wiele cech różnicujących produkty – od rodzaju tkaniny, przez rozmiar, aż po fason i przeznaczenie. Dostarczone rozwiązanie pozwoli na wykonanie ponad 200 rodzajów analiz. Dzięki zaawansowanym funkcjom planistycznym sprzedawcy będą w stanie określić jakiego towaru oraz w jakich ilościach będą potrzebować w kolejnym sezonie – zanim jeszcze ruszy produkcja. Właściwy dobór towaru wpłynie bezpośrednio na późniejsze oszczędności.

K2SQL pozwoli wspomoże sprawną pracę każdej placówki, wyręczając personel w pracochłonnej czynności ręcznego wprowadzania dokumentów oraz wyeliminuje błędy, które mogłyby powstawać przy ręcznym wpisywaniu danych.

Źródło: www.macrologic.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top