loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP dla Fagor - Mastercook

Wiosną 2007 zarząd FagorMastercook rozpoczął przygotowania do wdrożenia rozwiązania wspierającego zarządzanie przedsiębiorstwem klasy ERP, wykorzystywanego już w innych przedsiębiorstwa grupy.


FagorMastercook wdraża system ERP  Oracle eBusiness Suite we współpracy z konsultantami Dahliamatic, korporacyjnej firmy wdrożeniowej Fagor S Coop oraz Oracle Polska.

Polski oddział Fagor jest pierwszym krajem w korporacji, w którym wdrożenie rozwiązania obejmie sprzedaż i gospodarkę magazynową i właśnie za te obszary wdrożenia odpowiadają konsultanci Dahliamatic. Wdrożenie będzie realizowane według metodyki AIM for Business Flows. Dzięki tej metodzie właściciele biznesowi i przyszli użytkownicy rozwiązania, na poszczególnych etapach wdrożenia będą mogli odnosić się do kolejnych wersji rozwiązania (tzw. pilotów), coraz dokładniej przystosowanych do konkretnych potrzeb przedsiębiorstwa, w odróżnieniu od tradycyjnych metod prowadzenia projektów wdrożeniowych, w których użytkownicy muszą odnosić się do - często nie do końca zrozumiałych - dokumentów opisujących wymagania i sposób ich realizacji.

Specjaliści Fagor s Coop skupią się na wdrożeniu rozwiązania w obszarach zarządzania finansami i zakupami, używanych już wcześniej w innych przedsiębiorstwach grupy Fagor.

Pomagając od lat międzynarodowym korporacjom we wdrożeniach systemów wspierających zarządzanie, zdobyliśmy doświadczenie w projektach, które mają kontekst europejski i wymagają ścisłej współpracy z wieloma zaangażowanymi stronami, często rozproszonymi geograficznie i reprezentującymi różnorodność kultur współpracy i prowadzenia biznesu - powiedział Lech Marcinkowski, wiceprezes Dahliamatic.

Prace rozpoczęły się z początkiem września 2007, a start produktywny przewidywany jest na kwiecień 2008 r.

Źródło: www.dahliamatic.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top