loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Deloitte wspiera wdrożenie systemu ERP w Hutchinson

Hutchinson jest jednym ze światowych liderów w przetwarzaniu elastomerów – realizuje działalność w branży chemicznej w ramach Grupy Total. W Polsce Hutchinson prowadzi 5 zakładów produkcyjnych w Żywcu, Bielsku-Białej i w Łodzi, gdzie wytwarza przede wszystkim komponenty dla przemysłu motoryzacyjnego. Wdrożenie SAP ERP oparte jest o model korporacyjny, stworzony przez centralę we Francji. Zakres funkcjonalny obejmuje moduły Finansów i Controllingu, które będą zintegrowane z innymi systemami logistycznymi i produkcyjnymi.


Konsultanci Deloitte wspierają zespół pracowników Hutchinson w przystosowaniu wzorca korporacyjnego do wymagań w Polsce, wynikających zarówno z lokalnych potrzeb biznesowych, jak też i przepisów podatkowych i księgowych. W dalszej części projektu konsultanci Deloitte będą również wspierać przygotowanie szkoleń dla użytkowników końcowych nowego rozwiązania. Deloitte dostarczyło także warsztaty na temat zarządzania projektami oraz specyfiki projektu typu roll-out w Polsce dla członków zespołu projektowego z Hutchinson.

Potrafimy połączyć specjalistyczną wiedzę z zakresu SAP, z praktyką biznesową i doskonałą znajomością polskich przepisów podatkowych i księgowych. W ten sposób jesteśmy w stanie dostarczyć pełen zakres wsparcia wymaganego przy tego typu przedsięwzięciu” – mówi Piotr Górecki, Senior Manager z firmy Deloitte.

Użytkownicy systemu będą zlokalizowani we wszystkich zakładach firmy Hutchinson w Polsce. Start produkcyjny systemu planowany jest na koniec bieżącego roku.

Źródło: www.deloittece.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top