loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Impuls ERP wzmacnia Meblosiek

 Rozpoczyna się wdrożenie systemu klasy ERP – Impuls 5, autorstwa BPSC w Fabryce Mebli „Meblosiek”. Spółce zależało przede wszystkim na uporządkowaniu procesów zachodzących w sferze produkcyjnej.


Fabryka działa na rynku od 1989 r. „Meblosiek” jest jednym z największych w kraju producentów mebli dla mieszkań, biur, hoteli itp. Znaczna część produkcji zakładu trafia na eksport. Wyroby z Osieka cechują się oryginalną konstrukcją i wysoką jakością, zyskując powszechne uznanie użytkowników w kraju i zagranicą.

Jak zauważa właściciel fabryki, Ryszard Skibiński bez wsparcia nowoczesnych narzędzi informatycznych trudno funkcjonować w obecnej rzeczywistości.

Postanowiliśmy wdrożyć system ERP, uznając, że jest on aktualnie niezbędny, jest standardem. Niespotykana wcześniej migracja ludzi, brak wykwalifikowanej kadry oraz wiele innych czynników ekonomicznych przesądziło o tym, że większą uwagę należy skupić na samym procesie zarządzania, a system ERP, jest idealnym narzędziem ten proces wspierającym. Niebagatelne znaczenie ma również prowadzenie optymalnej polityki kosztowej. Spodziewamy się, że system ułatwi nam zapanowanie nad tym obszarem – mówi Ryszard Skibiński.

Proces wyboru systemu był przygotowany bardzo starannie. Zarząd zakładu zapoznał się ofertami kilku dostawców systemów ERP. Ostatecznie wybrano Impuls 5, jako system najpełniej spełniający oczekiwania kierownictwa.

Po implementacji systemu spodziewamy się bardzo wiele. Liczymy na uporządkowanie obiegu dokumentów, usprawnienie organizacji przedsiębiorstwa i co dla nas najważniejsze, szybki dostęp do rzetelnej informacji z produkcji. To wszystko pozwoli nam na prawidłową ocenę kondycji fabryki. Mając pełny zakres informacji, łatwiej nam będzie zidentyfikować tzw. wąskie gardła na produkcji i wyeliminować zbędne koszty. Funkcjonalność produkcyjna będzie zresztą wdrożona od podstaw. – dodaje Ryszard Skibiński.

Impuls 5 ma ograniczyć wykonywaną dotychczas ręcznie, żmudną analizę przebiegu produkcji. Ma przyspieszyć podejmowanie najtrafniejszych decyzji, cechujących się większą precyzją.

Ostatecznie, rozwiązanie BPSC zapewni nam poprawę wydajności i efektywności naszej pracy – podsumowuje Ryszard Skibiński

Źródło: www.bpsc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top