loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
22 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Faktor wdraża system ERP Softlab SQL

Firma Faktor, importer i dystrybutor sztucznych roślin, drzew oraz kwiatów, podpisała umowę na wdrożenie zaawansowanego systemu Asseco Business Solutions Softlab SQL. Asseco BS umożliwi dynamicznie rozwijającemu się Faktorowi migrację z dotychczas użytkowanego oprogramowania Asseco Business Solutions dla małych firm marki WA-PRO do indywidualnie dostosowywanych systemów klasy ERP marki Softlab.


Spółka Faktor zdecydowała się na przejście z gotowego oprogramowania WA-PRO, które wspomagało zarządzanie firmą przez kilka ostatnich lat, na system dla większych przedsiębiorstw Softlab SQL. Zaimplementowane rozwiązanie wspomoże działania biznesowe Faktora w zakresie logistyki oraz finansów i księgowości.

Dzięki kompleksowej ofercie Asseco Business Solutions mamy możliwość migracji z systemów WA-PRO, które służyły nam od dawna i przyczyniły się do rozwoju naszej firmy, na elastyczne oprogramowanie Softlab, dopasowane do naszych potrzeb i specyfiki działania. Istotny jest fakt, iż że nie musimy zmieniać dostawcy, którego sprawdziliśmy i jesteśmy zadowoleni. Ponadto migracja w ramach jednej firmy niesie za sobą wiele udogodnień – mówi Wojciech Gęsina, prezes zarządu firmy Faktor.

System ERP Softlab SQL zapewni Faktorowi, poza standardowymi możliwościami, także specyficzne i dedykowane funkcjonalności, których nie oferują gotowe rozwiązania informatyczne. Umożliwi m.in. zarządzanie partiami i cechami towarowymi, z uwzględnieniem ewidencji kolorów zaimplementowanymi zgodnie ze specyfiką działania firmy. Pozwoli na zarządzanie wieloma magazynami i podział na lokalizacje, oferując specjalizowane mechanizmy generacji zbiórki towarowej z podziałem na magazyny według priorytetów zbiórki.

Aplikacja umożliwi również implementację dedykowanego rozwiązania zarządzania zakupami ukierunkowanego na maksymalizację rotacji i minimalizację braków. Zrealizowane zostanie również zarządzanie opakowaniami, składanie zamówień poprzez urządzenia typu palmtop z czytnikami kodów kreskowych oraz mechanizmy kompletacji i dekompletacji. W ramach wdrożenia będzie także zrealizowana integracja systemu ERP ze sklepem internetowym.

Źródło: www.assecobs.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top