loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Lawson wdraża pakier ERP u producenta biżuterii

Firma Lawson Software poinformowała, że firma Bijoux Terner nabyła licencję na szereg aplikacji z pakietu ERP Lawson M3, w tym na rozwiązania Lawson Business Intelligence, Assortment Replenishment Planner (planowanie asortymentu i uzupełnianie zapasów) i Demand Planner (planowanie popytu). Bijoux Terner będzie wykorzystywać te aplikacje w celu obniżenia kosztów operacyjnych poprzez automatyzację wielu procesów związanych z zarządzaniem i uzupełnianiem zapasów w sklepach.


Umowa została podpisana w trzecim kwartale roku finansowego 2008, który skończył się 29 lutego 2008 r. Wdrożeniem systemu zajmie się dział usług specjalistycznych firmy Lawson (Lawson Professional Services).

Firma Bijoux Terner z siedzibą w Miami na Florydzie projektuje i sprzedaje niedrogą sztuczną biżuterię klasy wyższej. Firma prowadzi 400 luksusowych butików w 60 krajach na sześciu kontynentach, specjalizując się w dodatkach odzieżowych zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.

Potrzebowaliśmy sprawdzonego, zorientowanego na branżę modową systemu biznesowego, który pomógłby nam uprościć zarządzanie zapasami i obniżyć koszty łańcucha dostaw – powiedział Roger Betancourt, dyrektor ds. informatycznych w firmie Bijoux Terner. – Wybraliśmy firmę Lawson z uwagi na jej kompleksowe możliwości w dziedzinie analizy danych biznesowych, doświadczenie branżowe i model szybkiego wdrażania. Żaden inny dostawca nie był w stanie spełnić tych trzech kryteriów jednocześnie.

Aplikacje firmy Lawson zastąpią dotychczasowy system biznesowy firmy Bijoux Terner, który nie był już w stanie dłużej wspierać rozwoju przedsiębiorstwa. Bijoux Terner będzie wykorzystywać system firmy Lawson, aby łatwiej osiągnąć swoje cele w zakresie rozwoju operacyjnego przy niewielkich zmianach w personelu administracyjnym, dzięki zwiększeniu efektywności łańcucha dostaw.

Aplikacje Lawson Assortment Replenishment Planner (planowanie asortymentu i uzupełnianie zapasów) i Demand Planner (planowanie popytu) pomogą firmie dokładniej prognozować zapotrzebowanie na produkty w każdym punkcie sprzedaży i uprościć proces uzupełniania zapasów w celu minimalizacji kosztów magazynowania. Ponadto aplikacja Lawson Business Intelligence umożliwi firmie Bijoux Terner zwiększenie zysków poprzez zapewnienie lepszego wglądu w łańcuch dostaw, co jest niezbędne kierownikom w celu ograniczenia braku towarów na stanie, oceny działań promocyjnych i optymalizacji asortymentu produktów w każdym z punktów sprzedaży.

Świat mody stoi obecnie przed koniecznością zarządzania złożonymi globalnymi łańcuchami dostaw i dynamicznie zmieniającym się popytem klientów. W rezultacie potrzebuje oprogramowania biznesowego zapewniającego pełny wgląd w informacje stwarzające podstawy do dalszego działania – skomentował Bob McKee, dyrektor ds. strategii rozwoju rozwiązań dla branży modowej w firmie Lawson Software. – Firma Lawson pomaga firmom z tej branży usprawnić ich procesy biznesowe, dzięki czemu mogą poświęcić więcej uwagi obsłudze klientów – dodał Bob McKee.

Źródło: www.lawson.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top