loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Comarch wdroży system ERP w ROY SA

Roy SA, firma odzieżowa specjalizująca się w eleganckiej modzie męskiej, wybrała Comarch na dostawcę systemu ERP do obsługi sprzedaży detalicznej w sieci sklepów firmowych. Firma Roy SA jest kolejną spółką grupy kapitałowej Monnari Trade SA, która podjęła współpracę z Comarch w zakresie implementacji nowoczesnych systemów informatycznych.

{MosModule module=ERP2_Dzial}

Oprócz zastosowania rozwiązań usprawniających prowadzenie sprzedaży detalicznej trwają również zaawansowane rozmowy dotyczące możliwości wdrożenia w centrali firmy innych modułów systemu CDN XL. Efektem tych prac byłaby pełna integracja procesów biznesowych zarówno w wymiarze finansowo-księgowym, produkcyjnym, logistycznym, jak i analityczno-decyzyjnym.

System CDN XL to zintegrowany system ERP wspomagający zarządzanie firmą. Jest przeznaczony dla średnich oraz dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności zapewnia pełne wsparcie i automatyzację procesów biznesowych.

Roy to pierwsza marka męska w portfelu Monnari Trade SA. Już od 1989 roku jest obecna na polskim rynku odzieżowym (obecnie dysponuje 12 sklepami firmowymi i jest obecna w 37 sklepach multibrandowych) oraz na rynkach innych krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Szczególnie dobrą pozycję firma wypracowała na rynku rosyjskim (3 sklepy firmowe i obecność w 23 sklepach multibrandowych).

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top