loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Roy SA, firma odzieżowa specjalizująca się w eleganckiej modzie męskiej, wybrała Comarch na dostawcę systemu ERP do obsługi sprzedaży detalicznej w sieci sklepów firmowych. Firma Roy SA jest kolejną spółką grupy kapitałowej Monnari Trade SA, która podjęła współpracę z Comarch w zakresie implementacji nowoczesnych systemów informatycznych.

{MosModule module=ERP2_Dzial}

Oprócz zastosowania rozwiązań usprawniających prowadzenie sprzedaży detalicznej trwają również zaawansowane rozmowy dotyczące możliwości wdrożenia w centrali firmy innych modułów systemu CDN XL. Efektem tych prac byłaby pełna integracja procesów biznesowych zarówno w wymiarze finansowo-księgowym, produkcyjnym, logistycznym, jak i analityczno-decyzyjnym.

System CDN XL to zintegrowany system ERP wspomagający zarządzanie firmą. Jest przeznaczony dla średnich oraz dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności zapewnia pełne wsparcie i automatyzację procesów biznesowych.

Roy to pierwsza marka męska w portfelu Monnari Trade SA. Już od 1989 roku jest obecna na polskim rynku odzieżowym (obecnie dysponuje 12 sklepami firmowymi i jest obecna w 37 sklepach multibrandowych) oraz na rynkach innych krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Szczególnie dobrą pozycję firma wypracowała na rynku rosyjskim (3 sklepy firmowe i obecność w 23 sklepach multibrandowych).

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top