loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

NDI stawia na pakiet ERP firmy Exact

 

NDI S.A. będzie wykorzystywała aplikacje wspomagające zarządzanie klasy ERP Exact Globe i Exact Synergy. Korporacja dewelopersko-budowlana z Sopotu, współwykonawca północnego odcinka autostrady A1 oraz deweloper i realizator hoteli sieci Sheraton w Polsce, będzie wykorzystywał oprogramowanie Exact do obsługi inwestycji i projektów budowlanych, ich planowanego wykonania oraz do kontroli budżetu.

 

{MosModule module=ERP2_Dzial}

Mamy nadzieję na usprawnienie obiegu informacji w firmie, tak w działaniach bieżących jak i planowania zarządzania firmą. Skuteczne wdrożenie systemu powinno mieć pozytywny wpływ na bezpieczeństwo informacji, terminy jej obiegu, ułatwienie zarządzania oraz zmniejszenie ilości odpadów papierowych odprowadzanych do środowiska – wylicza Bernard Pisarski, wiceprezes NDI S.A.

Oferta Exact najlepiej spełniała warunki merytoryczne oraz finansowe postawione przez NDI przed oprogramowaniem.

Zaplanowane jest zarządzanie projektami realizowane przy współpracy z oprogramowaniem Microsoft Project. W tym celu zostanie napisany specjalny interfejs – informuje Piotr Wojciechowski, Account Manager Exact Software Poland.

Wdrożenie potrwa do marca 2009 r. Z aplikacji będzie korzystało pięćdziesięciu użytkowników

Źródło: www.exact.pl

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top