loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

SAP ERP w Aquanecie

BCC podpisało kontrakt na dostawę i wdrożenie systemu SAP ERP w Aquanet SA - jednej z największych firm wodociągowych w Polsce. Rozpoczęty w połowie lipca projekt obejmuje dostawę licencji oraz wdrożenie rozwiązania SAP w zakresie finansów, kontrolingu i gospodarki materiałowej. System ERP zostanie zintegrowany z innymi aplikacjami Aquanetu – m.in. z Lotus Notes i systemem planowania transportu. Start produktywny SAP ERP zaplanowany jest na styczeń 2009 r.

{MosModule module=ERP2_Dzial}
Celem projektu jest m.in. stworzenie warunków do optymalizacji kosztów działalności Aquanetu. Michał Fornal, Dyrektor Departamentu Finansowo-Księgowego Aquanetu, powiedział: „Dzięki nowemu systemowi wspierającemu zarządzanie będziemy mogli lepiej realizować naszą misję, którą jest dostarczanie klientom wysokiej jakości wody oraz odbiór i oczyszczanie ścieków po jak najniższych kosztach. Wybraliśmy ofertę dostawcy o dużym doświadczeniu w złożonych projektach informatycznych, co w naszej ocenie gwarantuje sukces tego strategicznego dla nas przedsięwzięcia”.

Decyzja Aquanetu o wdrożeniu SAP udowadnia, że polskie organizacje sektora publicznego są gotowe na przyjęcie najlepszych rozwiązań IT, dotychczas wykorzystywanych głównie w firmach komercyjnych. Czujemy się dumni, że zostaliśmy wybrani jako partner wdrożeniowy przez firmę o wyjątkowym znaczeniu dla regionu, z którego wywodzi się BCC – mówi Bartłomiej Buszczak, Prezes Zarządu BCC.

AQUANET S.A. jest trzecią co do wielkości obrotów firmą wodociągową w Polsce. Prowadzi działalność na terenie miasta Poznania oraz 10 przyległych gmin i obsługuje ponad 755 tysięcy Klientów.

Źródło: www.bcc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top