loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Cyfrowy Polsat z systemem ERP MS Dynamics AX

Kom-Pakt Sp. z o.o., spółka z Grupy ABG, podpisał umowę ze Spółką Cyfrowy Polsat, operatorem największej platformy satelitarnej w Polsce, który oferuje usługi telewizyjne oraz telefonii komórkowej. Kontrakt obejmuje dostawę licencji i wdrożenie modułu magazynowego Zintegrowanego Systemu Informatycznego klasy ERP Microsoft Dynamics AX.


Aktualnie trwa analiza przedwdrożeniowa, której zakończenie przewidziane jest na koniec sierpnia 2008 roku. Finalizacja wdrożenia planowana jest przed upływem kwietnia 2009 roku.

Głównym celem projektu jest wdrożenie centralnego systemu informatycznego w zakresie gospodarki logistyczno-magazynowej. Projekt CSLM zakłada stworzenie zintegrowanego z innymi systemami Cyfrowego Polsatu rozwiązania opartego na module magazynowym pakietu ERP Microsoft Dynamics AX 4.0 wdrażanym przez firmę Kom-Pakt oraz na module logistycznym tworzonym od podstaw przez firmę Infovide-Matrix. Szczególnie istotnym aspektem realizacji tego przedsięwzięcia jest ścisła współpraca obu firm przy wdrażaniu modułów oraz ich pełnej integracji w jeden spójny system.

Podstawowymi założeniami dla wdrożenia Centralnego Systemu Logistyczno-Magazynowego (CSLM) są:

  • zastąpienie aktualnie istniejących niezależnych i rozproszonych systemów nowym zintegrowanym środowiskiem logistyczno-magazynowym,
  • optymalizacja procesów biznesowych i ich implementacja w nowym zintegrowanym środowisku systemu CSLM,
  • optymalizacja i kontrola kosztów dzięki właściwej analizie procesów i procedur,
  • integracja systemu CSLM z istniejącymi systemami w grupie Cyfrowy Polsat SA,
  • zapewnienie spójnego systemu raportowania w CSLM,
  • wdrożenie podstawowych funkcjonalność z zakresu systemów MRP / MRP II (MRP – Material Requirements Planning / MRP II Manufacturing Resources Planning).

W ostatnich miesiącach Kom-Pakt Sp. z o.o. podpisał kontrakty na wdrożenie systemu Microsoft Dynamics AX z takimi firmami, jak TelForceOne, Urząd Miejski w Szczecinie, czy spółką zależną Danone o nazwie Polska Woda. Oprócz tego Kom-Pakt wdraża też Dynamics AX w firmach wodociągowych z Lublina, Dąbrowy Górniczej i Leszna, w większości przypadków w połączeniu z autorskim systemem bilingowym oraz systemami zarządzania siecią.

Źródło: www.kompakt.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top