loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

DSV Road rozwija system ERP z IT.integro

itintegro logo2015IT.integro podpisał umowę na unowocześnienie systemu ERP używanego przez DSV Road. Decyzja o przeprowadzeniu upgrade wiązała się ze zwiększonej potrzeby raportowania w oparciu o dostępne w nowej wersji Analizy Wielowymiarowe.


Jest to wynik normalnego rozwoju firmy korzystającej z nowoczesnych narzędzi usprawniających zarządzanie firmą takiego, jak pakiet ERP Microsoft Dynamics NAV. Ponadto firma DSV będzie miała dostęp do nowych funkcjonalności systemu niedostępnych w dotychczas używanej wersji m.in. możliwości ewidencji operacji między-firmowych – „Intercompany Postings”. W ostatnim czasie przedsiębiorstwo bardzo mocno się rozrosło m.in. włączając do swojej działalności holding Frans Mass, w związku z tym wymagania do systemu również wzrosły, na przykład poprzez rozliczanie w jednym systemie 4 firm. Na szczęście skalowalność Microsoft Dynamics NAV pozwoliła zaspokoić te potrzeby, a jest to ważny czynnik przy podejmowaniu decyzji i analizie zwrotu z inwestycji.

Grupa DSV do 2006 roku działała w Polsce pod marką DFDS Transport. W czerwcu w skład grupy wszedł holding Frans Maas. Działalność firmy opiera się na spedycji drogowej (DSV Road), spedycji lotniczej i morskiej (DSV Air&Sea) i usługach logistycznych (DSV Solutions). Spółki należące do Grupy DSV w Polsce generują roczne przychody wysokości ok. 300 mln złotych, co plasuje je wspólnie w pierwszej piątce największych i najbardziej rentownych firm w branży TSL. W 15 lokalizacjach zatrudniają około 700 pracowników.

Źródło: www.it.integro.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top