loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

DSV Road rozwija system ERP z IT.integro

itintegro logo2015IT.integro podpisał umowę na unowocześnienie systemu ERP używanego przez DSV Road. Decyzja o przeprowadzeniu upgrade wiązała się ze zwiększonej potrzeby raportowania w oparciu o dostępne w nowej wersji Analizy Wielowymiarowe.


Jest to wynik normalnego rozwoju firmy korzystającej z nowoczesnych narzędzi usprawniających zarządzanie firmą takiego, jak pakiet ERP Microsoft Dynamics NAV. Ponadto firma DSV będzie miała dostęp do nowych funkcjonalności systemu niedostępnych w dotychczas używanej wersji m.in. możliwości ewidencji operacji między-firmowych – „Intercompany Postings”. W ostatnim czasie przedsiębiorstwo bardzo mocno się rozrosło m.in. włączając do swojej działalności holding Frans Mass, w związku z tym wymagania do systemu również wzrosły, na przykład poprzez rozliczanie w jednym systemie 4 firm. Na szczęście skalowalność Microsoft Dynamics NAV pozwoliła zaspokoić te potrzeby, a jest to ważny czynnik przy podejmowaniu decyzji i analizie zwrotu z inwestycji.

Grupa DSV do 2006 roku działała w Polsce pod marką DFDS Transport. W czerwcu w skład grupy wszedł holding Frans Maas. Działalność firmy opiera się na spedycji drogowej (DSV Road), spedycji lotniczej i morskiej (DSV Air&Sea) i usługach logistycznych (DSV Solutions). Spółki należące do Grupy DSV w Polsce generują roczne przychody wysokości ok. 300 mln złotych, co plasuje je wspólnie w pierwszej piątce największych i najbardziej rentownych firm w branży TSL. W 15 lokalizacjach zatrudniają około 700 pracowników.

Źródło: www.it.integro.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top