loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

ERP WizCount® w firmie SKC HAAS

Trwają prace przy wdrożeniu zintegrowanego systemu ERP WizCount® w firmie SKC HAAS w Dzierżoniowie, będącej czołowym światowym producentem elementów optycznych do paneli LCD .


Koncern SKC to trzecia co do wielkości firma w Korei Pd. po Hyundaiu i Samsungu, zatrudniająca ponad 38 tys. osób. SKC posiada zakłady w Korei, Stanach Zjednoczonych, Chinach i na Tajwanie. Dzierżoniów na Dolnym Śląsku jest pierwszym miastem w Europie, w którym koncern wybudował swój zakład. Jego podstawowym obszarem działalności jest produkcja folii i innych elementów optycznych do ekranów LCD. Od 1998 roku SKC HAAS rozwija produkcję optyki dla wyświetlaczy ciekłokrystalicznych. Obecnie rozwija ona produkcję elementów optycznych dużej wydajności przy jednoczesnym wysokim współczynniku ochronności. Osiąga to poprzez wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych i stałą poprawę swych zdolności produkcyjnych.

SKC HAAS stale koncentruje się na poprawie jakości swych wyrobów przy jednoczesnej dbałości o satysfakcję klientów.

Decydując się na wybór systemu ERP WizCount® firma SKC HAAS kierowała się przede wszystkim bogactwem jego funkcjonalności głównie w obszarze produkcji oraz zgodnością mechanizmów biznesowych zaimplementowanych w systemie ERP WizCount® z ogółem norm, dotychczas właściwych dla dużych systemów ERP. System WizCount® został wybrany jako alternatywa dla systemu informatycznego SAP , który używany jest w centrali firmy, co stawia to rozwiązanie w jednym szeregu z największymi światowymi producentami zintegrowanych systemów wspomagania zarządzania w przedsiębiorstwach. Niskie koszty wdrożenia i eksploatacji systemu ERP WizCount® dopełniły zadowolenia firmy SKC HAAS z wyboru rozwiązania, zaoferowanego przez firmę IST Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

Źródło:  IST

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top