loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Upgrade systemu ERP w Aqua SA

ICG Wdrożenia SAP podpisała z AQUA S.A. umowę obejmującą dostawę platformy sprzętowej, migrację oraz upgrade systemu SAP. Projekt jest dwufazowy. Rozpocznie się w trzecim kwartale br. i potrwa rok.


Do głównych zadań ICG Wdrożenia SAP w pierwszej fazie projektu należy dobór platformy sprzętowej wraz z dostawą oraz przeprowadzenie migracji systemu SAP z jednego serwera na drugi. W drugiej fazie konsultanci ICG Wdrożenia SAP odpowiedzialni będą za podniesienie na nowej platformie sprzętowej istniejącej wersji systemu 4.6c do najnowszej ECC 6.0 (upgrade systemu). Wykonają również prace aktualizacyjne oraz testy działających rozszerzeń systemu SAP ERP.

Aqua S.A. jest spadkobierczynią bogatej tradycji bielskich wodociągów. Spółka prowadzi działalność wodociągowo-kanalizacyjną na terenie Podbeskidzia i sąsiednich gmin. Misją Spółki Akcyjnej Aqua jest harmonijne i łączne osiąganie zadowolenia jej klientów, akcjonariuszy i załogi przy jednoczesnym ograniczeniu wpływu działalności na środowisko naturalne. Najważniejszym zadaniem Spółki jest oferowanie i niezawodne dostarczanie swoim klientom wysokiej jakości zdrowej i smacznej wody do picia oraz odbiór i oczyszczanie ścieków w sposób zgodny z wymogami ochrony środowiska.

Źródło: www.icg.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top