loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

FagorMastercook stawia na system ERP Oracle

Oracle Polska informuje, że w firmie FagorMastercook SA zakończył się podstawowy etap wdrożenia systemu ERP Oracle E-Business Suite (EBS). Wszystkie moduły systemu są już zainstalowane, obecnie trwa faza testowania, zaś od stycznia 2009 rozpocznie się ostatni etap wdrożenia, czyli produkcyjne uruchomienie systemu. Planowane zakończenie wszystkich prac wdrożeniowych, to koniec lutego 2009 roku.


Firma FagorMastercook SA jest jednym z największych w Polsce producentów sprzętu gospodarstwa domowego, wchodzi w skład Grupy Fagor należącej z kolei do hiszpańskiego koncernu Mondragón Corporación Cooperativa. W związku z intensywnym rozwojem biznesu firmy, we wrześniu 2007 roku zapadła decyzja o rozpoczęciu wdrożenia systemu wspomagania zarządzania z "górnej półki"; wybrane zostało wówczas oprogramowanie Oracle E-Business Suite.

Wybraliśmy ofertę Oracle Polska z uwagi na to, że zawierała usługę kompleksową - zarówno dostawę renomowanego oprogramowania, jak i prace wdrożeniowe wykonywane przez doświadczonych konsultantów" - komentuje Piotr Ambrozowicz, Dyrektor Finansowy FagorMastercook SA. "Oracle gwarantuje nam nie tylko wysoką jakość systemu, ale jest stabilnym partnerem o ogromnym potencjale biznesowym oraz przewidywalnej wizji rozwoju swoich produktów

Głównym wykonawcą projektu jest Dział Konsultingu Oracle Polska; partnerami wdrożenia są hiszpańska spółka IT należąca do Grupy Fagor oraz firma Dahliamatic, partner biznesowy Oracle Polska. Moduły systemu ERP, które są wdrażane w ramach projektu, to Finanse oraz Logistyka (Zaopatrzenie, Gospodarka Magazynowa, Zarządzanie Sprzedażą, Konfigurator). W ramach wdrożenia konsultanci Oracle wykonują także interfejsy do innych systemów działających w Spółce, w tym do systemu produkcyjnego, zewnętrznego systemu zaopatrzenia oraz systemu do zarządzania magazynem wysokiego składowania.

System Oracle EBS, to zestaw aplikacji biznesowych bardzo dobrze znany na rynku oprogramowania ERP - powiedział Piotr Mendak, Dyrektor IT FagorMastercook SA. "Jest to system, który spełnia wszystkie wymagania naszej firmy - posiada nowoczesną architekturę, opartą na światowych standardach, w związku z czym jest otwarty i łatwy do dalszej rozbudowy, jeśli rozwój naszego biznesu będzie tego wymagał.


Oprócz systemu Oracle E-Business Suite, w ramach projektu jest także wdrażany system analityczny Oracle Business Intelligence Enterprise Edition. System ten jest już zainstalowany, jego uruchomienie produkcyjne odbędzie się w miesiąc po systemie EBS, gdy będą dostępne wszystkie dane transakcyjne podlegające analizom biznesowym.

Źródło: www.oracle.com/pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top