loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

BT TOPBETON wybiera system ERP Simple

BT TOPBETON dokonał wyboru dostawcy nowego systemu ERP zawierając kontrakt z SIMPLE Sp. z o.o. na wdrożenie i dostawę systemu SIMPLE.ERP. Umowa obejmuje także dostawę niezbędnej infrastruktury sprzętowej. Wdrożenie wyróżnia złożona specyfika wielodziałowej organizacji i integracja systemu ERP z komputerowym systemem sterowania betonowni SYSTERMAT® autorstwa Profisyster z Katowic

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


BT TOPBETON Sp. z o.o. (www.topbeton.pl) z siedzibą w Gorzowie Wlkp., działa na polskim rynku budowlanym od 1992 roku. Dysponując siecią 16 wytwórni w województwach zachodniopomorskim, lubuskim, wielkopolskim i dolnośląskim jest jednym z największych producentów betonu towarowego w Polsce zachodniej.

Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top